У Коростені працівники аптеки порушували правила відпуску рецептурних медпрепаратів

Версія для друку
1403164

Оперативники третього територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України встановили, що у м. Коростені фармацевти місцевої аптеки відпускали медпрепарати, що містять наркотичні речовини, без рецептів лікаря або понад визначене дозування. Нині триває досудове розслідування.
Як повідомив начальник Третього управління ДПН Нацполіції Олексій Душейко, працівники фармацевтичного закладу вчинили злочин у сфері легального обігу наркотичних лікарських препаратів, адже відпускали знеболювальні та протизапальні препарати, які містять наркотичні засоби і психотропні речовини, понад визначену законодавством кількість без рецептів лікаря.
У результаті обшуку з приміщення аптеки було вилучено 86 доз підконтрольних медпрепаратів, які направлено на експертне дослідження.
Триває подальше розслідування кримінального провадження. Фармацевту аптеки, 46-річній місцевій жительці, оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Відповідно до законодавства за порушення встановлених правил відпуску підконтрольних медпрепаратів передбачено покарання у вигляді штрафу до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 4 років, або позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Олена Волковська, Коростенський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!