Ураган розгромив Шанс-Авто

Версія для друку
1318852030.jpg

В рамках 1/8 фіналу Кубка України з футзалу, івано-франківський Ураган приймав одного із лідерів першої ліги ковельський Шанс-Авто.

Як і прогнозувалося, боротьби в цьому матчі не вийшло. Волиняни протрималися до 4-ї хвилини, на якій Тарас Королишин "розпечатав" ворота гостей ударом в дальній кут.

Хоча слід зазначити, до цього у "автовиків" було два прекрасних шанси відзначитися, але свої моменти не використали Євген Москвін та Андрій Луців.

У першому таймі воротар "Шанс-Авто" Павло Чемерис ще п'ять разів виймав м'яча з сітки своїх воріт - відзначалися тричі Валентин Цвєлих, Тарас Королишин та Максим Павлюк.

У другому таймі малюнок гри не змінився: "ураганівці" атакували, а волиняни контратакували, місцями досить небезпечно. Хоча господарі вийшли на майданчик дещо розслабленими, за що і поплатились згодом.

На 26-й хвилині розіграш штрафного удару приніс гостям радість забитого голу - відзначився один із найнебезпечніших гравців у складі "автовиків" Андрій Луців.

За хвилину прекрасний момент був у Євгена Москвіна, але тому не вдалося обіграти Кирила Ципуна, який у другому таймі замінив у рамці воріт господарів Романа Колтка.

До чотирьох м'ячів рахунок скоритив на 32-й хвилині Микола Радько, але відразу ж Валентин Цвєлих відповів результативним ударом.

На 35-й хвилині нарешті згадав, що вміє забивати найкращий бомбардир "Урагану" Сержао, з льоту пробивши у "дальню дев'ять". Через хвилину рахунок 9:2 на табло зробив дебютант команди, молода надія Сергій Крикун.

За час, що залишився, глядачі побачили іще 3 голи: Сергій Крикун та Роман Ярий забивали за "Ураган", а Володимир Бобилєв за "Шанс-Авто".

11:3 і івано-франківці спокійно можуть готуватися до чвертьфіналу, хоча 25 березня відбудеться ще матч-відповідь у Ковелі.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!