Ощадбанк України відкрив нове відділення в Коростені

Версія для друку
0401161

За день до Нового, 2016-го року, в Коростені відбулася ще одна цікава подія: було відкрито 6-е відділення Ощадбанку (один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ – понад 5000. За основними показниками своєї діяльності він входить у трійку лідерів вітчизняного банківського ринку. Його фінансова надійність – головний аргумент на користь того, що клієнтами Ощадбанку сьогодні є такі поважні системні клієнти, як установи Пенсійного фонду України, ДП «Енергоринок», НАК «Нафтогаз України», НАЕК «Енергоатом», УДППЗ «Укрпошта», ВАТ «Укртелеком»).
Я розмовляю з начальником центрального відділення банку Коростені О. Мацюк:
– На центральному відділенні сьогодні працює 59 осіб, – ділиться вона. – І це вже шосте відділення в місті. Його обслуговуватиме чотири спеціалісти з гарним банківським досвідом. Керуватиме ним грамотний банкір Марина Подік. Додам, що це відділення єдине в місті, яке має «Зону-24», тобто клієнт, маючи банківську картку, відкриває двері в спеціальне приміщення і сам користується банкоматом, без ніяких черг і поспіху, ніхто йому не зазиратиме через плече… А ще – відділення працюватиме без перерви. Словом, робимо все, щоб нашим клієнтам було зручно.
На відкриття відділення прибув і заступник начальника Житомирського обласного управління Ощадного банку Микола Шульга, який сказав таке:
– Вчора ми відкрили подібне відділення в Житомирі, а сьогодні – в Коростені за адресою вул. Табукашвілі, 29 (таке ж відкрили цього дня в і Бердичеві). Скажу, що воно зовсім відмінне від інших, адже відрізняється більш прогресивним підходом до обслуговування своїх клієнтів. Ми відкрили його недаремно саме тут, бо у нас обслуговується залізниця, а ще поряд залізничний вокзал, інші залізничні організації, привокзальний ринок, і таке інше. Насамкінець усім хочу побажати міцного здоровя, достатку і фінансових прибутків.
Варто додати, що цього ж дня відділення розпочало свою діяльність. Тож побажаємо його чарівним працівницям успіху і чемних і стабільних клієнтів.
Олесь ВІКТОРОВ. Фото автора.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!