Опозиція об'єдналася у 6 областях

Версія для друку
4687-1u.jpg

У регіонах України триває об’єднання трьох опозиційних партій для спільних дій під час виборів до Верховної Ради - ВО Батьківщини, ВО Свободи і Фронту змін.

Облорганізації партій об’єднуються на основі Угоди про спільні дії об'єднаної опозиції України, яку 22 січня 2012 року в Києві підписали лідери політичних сил, повідоляє Тиждень. Першими 1 лютого угоду про спільні дії підписали керівники львівських облорганізацій "Батьківщини", "Свободи" і "Фронту змін" – відповідно Роман Ілик, Ірина Сех та Степан Кубів.

Вони оголосили про координацію дій трьох обласних організацій політичних партій у Львівській області «для боротьби з антинародним режимом Януковича та його представниками на місцях і відновлення справжнього народовладдя».

Угода передбачає укладання відповідних угод між усіма районними і міськими партійними організаціями у Львівській області й узгодження спільних політичних принципів та підходів на всіх рівнях місцевих рад.
Політичні сили, які підписали угоду, зобов'язуються узгоджувати позицію щодо діяльности обласної та районних державних адміністрацій у Львівській області та координуватимуть дії щодо забезпечення підготовки і проведення чесних виборів народних депутатів України, встановлення їх правдивих результатів, недопущення фальсифікації голосування і спотворення волевиявлення громадян.

6 лютого аналогічну угоду про спільні дії об’єднаної опозиції на Тернопільщині підписали керівники тернопільських облорганізацій ВО "Свобода", "Фронту змін" та ВО "Батьківщина". При цьому вони додали, що угода є відкритою для інших опозиційних сил. 8 лютого таку угоду підписали облорганізації партій Полтавщини.

9 лютого підписали угоду про спільні дії на майбутніх виборах Верховної Ради облорганізації "Батьківщини", "Свободи" і "Фронту змін" Волині. У цей же день аналогічну угоди підписали керівники облорганізації Чернігівщини.

А на Хмельниччині 27 січня угоду про спільні дії підписали очільники обласних партійних організацій "Батьківщини", "Свободи", "Фронту змін", "Народної самооборони", Народного Руху України, "Реформи та порядок"та ряду громадських організацій.

Крім того, з ініціативою підписання Угоди про спільні дії об'єднаної опозиції виступила чернівецька обласна організація "Свободи", яка звернулася із відповідним закликом до найбільших опозиційних сил Буковини. Також Севастопольська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" закликає міські організації "Фронту Змін" та "Батьківщини" підписати таку угоду.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!