ВИЙШЛА НОВОРІЧНА «АЛЛОЧКА-ДОШКОЛЯРОЧКА»

Версія для друку
2912151

Напередодні святого Миколая цього року у видавництві тижневика «Вечірній Коростень» вийшло 16-е число повнокольорового дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього журналу «Аллочка-дошколярочка» під умовною назвою «Сніжинкова». Це спільний проект вже згаданого тижневика і Коростенського міського відділу освіти.
Тут розміщено надзвичайно гарні й соковиті кольорові фото, малюнки, є також традиційна врізка для розфарбування олівцями чи фарбами, сторінку загадок від Світлани Бароніної, А для дорослих спеціальна сторінка – «Школа батьків майбутніх школяриків».
Дошкільнята на сторінках цього видання можуть довідатися звідки прийшов до нас Святий Миколай, які книжки про нього читати, про те, що таке віра. Молитви і Бог, познайомитися з Центром розвитку дмитини №18, з дитячим садочком №21, як виготовити і розвішати годівниці для птахів, цікавими іграми. Є тут і казки Яни Устимко зі Львова, і відомого українського письменника Дяді Віті (В. Васильчука).
Отож поспішайте придбати черговий випуск дитячого журналу «Аллочка-дошколярочка». І не забувайте написати до «Вечірки» про свої враження, а також поділіться пропозиціями, думками і… творами своїх маленьких талантів.
Чекаємо, любі друзі! З Новим роком і Різдвом Христовим вас!
Редколегія.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!