ЦIКАВА СПIВПРАЦЯ ДВОХ ЧАСОПИСIВ

Версія для друку
0310151

Ми вже повідомляли про гарні стосунки редакцій журналу «Аллочка-дош-колярочка» і одного з найстаріших українських журналів для дітей «Дзвіночок». Обмінюємося матеріалами, самими виданнями. А нещодавно прийшов лист на адресу «Вечірки» від редактора Лесі Пилип`юк. Ось що вона пише:

«Шановний пане Віктор! Отримала Ваші журналики. Уважно прочитала кожну сторіночку. Ви і ваша редколегія – молодці! В Україні немає схожого часопису, саме такого напрямку, з таким повчальним і виховним змістом. Як маленьким так і дорослим волинянам-житомирянам дуже пощастило! Читачі «Аллочки-дошколярочки» виховані на ваших публікаціях прихоходять до школи всебічно обізнані. А як мудро ви знайомите їх із іменами українських літераторів, мудрими госп одарями сьо годен ня! Цікаво й те, що маленькі читачі-слухачі «Аллочки...» не лише знають багато казок, загадок, оповідань і т. д., а й орієнтуються у справах, котрими пе-реймаються їхні наставники і батьки. А це уже – життєві університетити, котрі – набагато складніша наука, ніж шкільні предмети... Добре знаю, що для дошкільнят писати ду-же непросто, а тим більше видавати журнал, одинаково потрібний як для дітей і виховни-ків, так і для молодих батьків. У Вас виходить все класно! Спасибі!
Щиро вдячна, що познайомили своїх земляків із «Дзвіночком». Цікаву форму придумали. Це ж треба так!.. У різдвяному номері ми знову вас запросимо на сторінки «Дзвіночка». Гадаю, співпраця двох часописів буде корисною для наших читачів.
В наступному номері у нас буде уже 24 сто-рінки, як і раніше (це лише один піврічник , ми виходили у 20 стор.). Незабаром надішлю Вам п'яте число «Дзвіночка».
З повагою Леся ПИЛИП'ЮК, ред ак тор журналу «ДзвіночоК».

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!