На Коростенщині відбувся перший обласний фестиваль льону

Версія для друку
1009151

Нещодавно в селі Стремигород, що на Коростенщині, відбувся перший обласний фестиваль льону. Про це повідомляється на сайті Житомирської ОДА. Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський привітав земляків зі значимою подією.
«Мені приємно, що цей фестиваль відбувається саме на житомирській землі. Свого часу льонарство в нашій області було однією з найрозвиненіших галузей. Попит на насіння льону у всьому світі зростає, а сфера його застосування розширюється. Тому зараз значну увагу ми маємо приділити відродженню цієї галузі», - сказав керівник області.
Фестиваль проходив на базі сільськогосподарського підприємства «ЗОРЯ». Це одне з найбільших підприємств області, що займається вирощуванням льону.
Сергій Машковський подякував керівнику підприємства Ірині Костюшко за значний внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва.
На фестивалі була представлені: виставка-ярмарка льняної олії, медпрепаратів та косметичних засобів на основі льону; виступи ансамблів та фольклорних колективів; дефіле моделей одягу з льняного полотна та виставки сільських рад Коростенського району.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!