ДОПОМОЖЕМО ВІДНОВИТИ «ПЕРЕМОГУ»

Версія для друку
120815

Ми вже неодноразово писали про родзинку нашої Коростенщини – дендропарк «Перемога». Розповідали і про його засновника, вченого і раціоналізатора Анатолія Потопальського, і про його сестру, берегиню заповідника Марію Іванівну. Але нещодавно всіх нас спіткала велика біда – дендропарк вигорів майже повністю (це сталося майже о третій ночі минулого тижня). Лише завдяки спільним зусиллям сусідів, керівництва сільради, добрим людям вдалося врятувати понад столітню хату, кілька вуликів і невелику частину величезної площі.
Відтак Марія Іванівна Потопальська висловлює глибоку вдячність голові Ходаківської сільради П. Потопальському, В. Мельнику, О. Гренадьорову, Л. Дідківському, М. Дідківському, сусідам В. Ходаківській, О. Козаченку, Н. Васьківській, Н. Струпинській, Олександру і Олегу Ходаківським, а також пожежникам.
Ми, журналісти тижневика і сайту «Вечірній Коростень» розділяємо біду і всіляко співчуваємо. Натомість оголошуємо велику толоку з відновлення дендропарку. Бажаючі, допомогти рідкісними саджанцями дерев, квітів, рослин, фінансово, звертайтеся, будь ласка, за адресою: м. Коростень, вул. Жовтнева, 50, редакція газети «Вечірній Коростень», телефонувати можна за номерами: 04142-4-10-45, 067-410-90-61. За цими телефонами можна довідатися і про те, як перерахувати гроші на відновлення парку.
Допоможемо спільними зусиллями відновити «Перемогу»!

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!