У Коростені оголосили безстроковий пікет через звільнення з посади активістки Майдану

Версія для друку
0308151

У Коростені біля РДА встановили намет і вимагають від районної влади поновити на посаді заступника голови РДА звільнену Катерину Скляревську.
Координує акцію Віталій Юшкевич, відомий в районі громадський діяч.
З його слів, представники громадських організацій Коростеня встановили наметове містечко біля Коростенської РДА для проведення безстрокової акції, оскільки можуть дивитись на свавілля голови Коростенської РДА Дмитрука, який не може надати обгрунтованих підстав для звільнення Катерини Скляревської.
Учасника акції протесту Юрія Виговського, який повернувся з АТО обурює безпринципність голови РДА, який, з його слів, зрадив ідеї та принципи Майдану, зрадив людину, яка боролася проти режиму Януковича пліч-о–пліч з ним.
Шленчак Любов Олександрівна, мати загиблого учасника АТО з села Сингаї, Коростенського району каже, що мужність потрібна нам і тут, в тилу, тому що стара Януковичська система влади не зруйнована і опирається всім змінам.
Учасники акції звернулися до Президента України Петра Порошенка з проханням звернути увагу на зачистку патріотів у місті Коростень.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!