Живоцвіт душі

Версія для друку

Вже другий раз за цей рік приїжджає у Коростень Галина ФЕСЮК - гостя з карпатських гір та полонин. Вона - головний спеціаліст районного відділу культури і туризму в Жовкві, сьогодні вирішила прокласти туристичний маршрут до столиці поліського краю, показуючи і розповідаючи про всі цікавинки нашого древнього міста.
В обідню пору вже з нетерпінням ЇЇ чекали в міській бібліотеці імені Миколи Островського. Невтомної вдачі жінка презентувала присутнім свою нову, третю збірку поезій «Із полум'я любові». І перша збірка авторки - «До тебе, Господи, іду», і друга - «Стан душі моєї» є часткою м великої праці над словом, образами, мотивами поезій, які відкривають глибинні почуття поетеси.
Це вірші про родину і рідне село, де народилася, це вірші сповіді. Це поезії, присвячені синам, які надихають авторку. Це щира, задушевно-інтимна лірика.
Читаючи свої твори, Галина Фесюк заворожила всіх приємним жіночим голосом. Вона чудово володіє українською мовою і пропагує її скрізь, де буває у справах, чи на запрошення. Знає польську, російську мови. Любить подорожувати.
Крім того, поетеса ще й керівник жіночого фольклорного ансамблю «Живоцвіт». Громадський діяч. За два останніх роки бачила різні події. Була і на Майдані, і в гарячих точках Донбасу.
Непосидюща натура у цієї навдивовижу гарної жінки, як і гарна пісня її.
- Я розпочала свою літературну зустріч із слів, що я щаслива, - усміхається щиро вона, - адже модератор Віктор Васильчук, дитячий письменник, вже запрошував мене до свого міста на фольклорний вечір взимку. Цього разу він дуже вдало провів літературну зустріч, де виступив в ролі журналіста, який провів зі мною інтерв'ю, пропонуючи прочитати і розказати той чи інший твір за тематичним жанром. Було цікаво, і, звичайно, щемно. Адже серед слухачів були й ті, хто втратив сина на Майдані, інші - з Донбасу, які емігрували сюди в умовах цієї клятої війни, дехто бере участь у сьогоднішніх військових подіях як волонтер. Я прагнула представити вірші ліричні й патріотичні. Та найбільше вразило те, що дехто вже читав їх і справді чекав на цю зустріч. Скажу відверто і чесно: Коростень - місто із загадками і своїм внутрішнім світом, якого однозначно немає в інших містах. А для мене ще й гостинниця родини Віктора Васильчука. Дуже вдячна і дівчатам з бібліотеки, які добре організували цю зустріч.
...Натомість коростенці щиро дякували пані Галині за спілкування, за талант, щирість та неповторність, дарували квіти. А вона, розпашіла від хвилювання, з вдячністю вбирала в себе всі приязні слова, щоб потім, колись, написати нові вірші і приїхати знову в Коростень.

07156
07155
07154
07153
07152
07151
Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!