У Коростені не покуриш! Відповідний проект рівшення вже зареєстровано

Версія для друку
1706153

Депутати Коростенської міської ради на найближчій сесії можуть заборонити паління у громадських місцях. Відповідний проект рішення«Про зменшення шкідливого впливу куріння тютюнових виробів на здоров’я населення на території м. Коростеня» вже зареєстрований у міській раді.
У 2011 році депутатам вже пропонувалося прийняти подібне рішення, але тоді воно не було підтримано комісіями міської ради та не винесено на розгляд сесії.
Відповідно до проекту, пропонується визначити вільною від куріння територію дитячих закладів, дитячих майданчиків та місця дитячого відпочинку. До цього списку також відносяться заклади охорони здоров’я, навчальні та освітньо-виховні заклади, фізичної культури та спорту різних форм власності.
Особам з цигаркою не можна буде відвідувати закриті та відкриті спортивні споруди, церкви, зали чекання пасажирів на залізничних та автовокзалах, вагони поїздів, автобусів, таксі, включаючи маршрутне таксі, ліфти житлових та громадських будівель, зупинки громадського транспорту, ринки та торговельні майданчики (окрім спеціально об лаштованих місць для куріння) та інші місця, передбачені законодавством.
Також вільними від куріння визначаються місця відпочинку населення, такі як парки, сквери, міські пляжі. Рішення передбачає заборону паління під час проведення масових заходів у місті Коростені.
Джерело: zhitomir.today

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!