"Друге народження" Коростенського Центру підтримки підприємництва

Версія для друку
2705161

Коростень вважається одним з найуспішніших малих міст України, навіть попри тривалий «чорнобильський статус» та пережитий пострадянський занепад промислового виробництва. Не зважаючи на нестабільну ситуацію в країні наше місто продовжує активно розвиватися, беручи участь у різних міжнародних проектах та програмах.
Нагадаємо, що нещодавно рамках проекту технічної допомоги Польської Агенції Розвитку Підприємництва (ПАРП) та Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) «Розвиток місцевого потенціалу для підтримки малого та середнього підприємництва на територіях, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, шляхом розбудови місцевої інфраструктури підтримки бізнесу» розпочали роботу центри підтримки підприємництва.
А нещодавно Центр відзначив свій «другий день народження», куди були запрошені гості з Польщі, представники владних кіл України та усі зацікавлені.
На урочистому відкритті Центру з вітальними словами до присутніх звернулись перший заступник міського голови В. Вигівський, член наглядової ради Національного банку Польщі, екс-міністр фінансів Польщі, міжнародний експерт ПРООН Єжи Осятинський, радник Програми Розвитку ООН з питань відновлення Кунал Дхар, та керівник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Україні Бартош Мусяловіч. Після ознайомлення з Центром делегація вирушила до ПрАТ «Коростенський завод МДФ», де відбувся круглий стіл на тему «Розвиток малого бізнесу – можливості для зростання». Розпочали захід помічник голови Державної регуляторної служби України Т. Жерибор, та радник з питань середнього і малого підприємництва Мінекономрозвитку і торгівлі України Руслан Майборода.
На правах господаря заходу з привітальним словом до присутніх звернувся гендиректор ПрАТ «Коростенський завод МДФ» В. Шевело, який в свою чергу розповів про стан бізнес-клімату нашого міста та наголосив на партнерських відносинах між владою та бізнесом.
Керівник Центру підтримки підприємництва в
Коростені В. Боровков представив присутнім Концепцію та План розвитку Центру на 2015-2017 роки. Далі відбулася дискусія, де присутні могли обговорити поставлене на порядку денному питання: «Які саме можливості для зростання малого та середнього бізнесу за сучасних обставин?».
Насамкінець учасники заходу відвідали парк культури і відпочинку ім. Островського та військово-історичний комплекс «Скеля».

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!