Відкриття Центру підтримки підприємництва в Коростені

Версія для друку
2304151

Цими днями в Коростені по вул. Грушевського, 20, відкривсяЦентр підтримки підприємництва. Розпочалося дійство з імпровізованої фото сесії для місцевих ЗМІ, а потім його учасників вітали міський голова В. Москаленко та представники UNDP Затим відбулося обговорення роботи Центру, його працівники відповіли на запитання журналістів.
Насамкінець я попросив керівника Центру, депутата Коростенської міськради В. Боровкова конкретніше розповісти про нього.
Я працюватиму за угодою, що уклало зі мною управління економіки міськвиконкому, - зазначив він зокрема і пояснив далі, що
Центр підтримки підприємництва організований в рамках проекту технічної допомоги Польської Агенції Розвитку Підприємництва (ПАРП) та Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) «Розвиток місцевого потенціалу для підтримки малого та середнього підприємництва на територіях, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, шляхом розбудови місцевої інфраструктури підтримки бізнесу» в трьох адміністративних центрах Житомирської області – Центральний офіс в м. Коростені, та Пункти в м. Овруч та смт. Лугини.
За прикладом діяльності ПАРП у Польщі Центр буде основою для створення консультаційних пунктів, бізнес-інкубаторів, коворгінгів та тренінг-центрів, а також місцем розробки регіональних програм та проектів у співробітництві з бізнесом, громадськими організаціями та органами влади.
А чим конкретніше займатиметься ця організація? – цікавлюсь.
Головним завданням Центру є надання інформаційно-консультативних послуг з питань започаткування та ведення підприємницької діяльності місцевим підприємцям - початківцям та особам, що прийняли рішення про початок власної справи, проведення круглих столів, семінарів, розробка інформаційних матеріалів з актуальних питань для підприємців,. А ще ми займатимемось популяризацією послуг, які надаватимуться через мережу Інтернет та засоби масової інформації, залучатимемо до роботи спеціалістів органів державної влади, які співпрацюють з підприємництвом, співпрацюватимемо з районними Пунктами підтримки підприємництва, створеними в рамках проекту.

Я ж лише додам, що необхідну інформацію можна отримувати в консультаційних пунктах, в он-лайн режимі за телефоном 097-91-000-87, на сайті korostenbiz.com.ua, через Skype, або листуванням через електронну пошту [email protected].
Віктор ВАСИЛЬЧУК. Фото автора.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!