Молодіжні адміністрації - це не політичні організації

Версія для друку
big_7439.jpg

Вчора голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк зустрівся з молоддю Галицького району. На зустрічі, мова йшла про роботу тамтешньої Молодіжної адміністрації за минулий рік - реалізовані проекти, участь у різного роду змаганнях, конкурсах.

Голова «Галицького королівського клубу» Галицької гімназії Марія Непийвода розповіла про просвітницьку діяльність очолюваної нею громадської організації.

Звертаючись до ініціативної молоді Галицької землі, голова ОДА наголосив: «Молодіжні адміністрації - це не політичні організації, вони покликані глибше пізнавати інтереси, запити молоді і, за допомогою органів місцевої влади, сприяти втіленню їх у життя».

Також, Михайло Вишиванюк пообіцяв допомогти із придбанням спортмайданчика зі штучним покриттям для Галицького стадіону «Колос». Там кажуть, уже підготували територію під спортмайданчик. Водночас голова ОДА доручив начальнику головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Мирославу Карабіну посприяти у придбанні боксерського рингу для спортивного комплексу міста Галича.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!