«ВЕЧІРНІЙ КОРОСТЕНЬ» - ЛАУРЕАТ КОНКУРСУ

Версія для друку
040315

Справжнє свято добра відбулося в Житомирі 28 лютого: у Міському палаці культури нагороджували лауреатів та переможців конкурсу «Благодійна Житомирщина – 2014» – регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна». Організатором регіонального етапу виступила Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі».
Усі лауреати отримали пам’ятні дипломи та книгу краєзнавця Георгія Мокрицького, а володарі перших місць – бурштинових «Янголів Добра».
- Організовуючи цей конкурс, ми ставили собі за мету показати, наскільки широкою і різноманітною є доброчинна робота на Житомирщині, – каже голова регіонального оргкомітету, голова правління організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський. – Це було нелегко, адже багато хто з благодійників не хоче або соромиться розповідати про свою діяльність. Успішний конкурс має показати їм, що про добрі справи треба розповідати, що суспільство має дякувати тим, хто йому допомагає.
Друге місце в номінації «Благодійність у медіа» конкурсу «Благодійна Житомирщина –2014» посіла газета «Вечірній Коростень».
– Робота, яку продемонстрували доброчинці Житомирщини, – це благодійність найвищого рівня, – сказала директор з розвитку та комунікацій Асоціації благодійників України Катерина Соболева-Зоркіна. – Серед усіх областей Житомирщина посідає перше місце за кількістю поданих заявок. Нагадую, що усі учасники Житомирського регіонального етапу також беруть участь у національному конкурсі, і бажаю їм перемог.
Церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна» відбудеться 12 березня в Києві.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!