Твердопаливний котел, що коростенці подарували Слов'янську, всю зиму простояв на складі

Версія для друку
1202151

В кінці жовтня 2014 року жителі Коростеня зробили Слов'янську подарунок - твердопаливну міні-котельню, виготовлену фахівцями «Коростенського заводу теплотехнічного обладнання».
Отримавши теплогенератор, міське керівництво задумалося, як використовувати його з максимальною користю для Слов'янська. У підсумку було вирішено обладнати модулем комунальний заклад «Будинок культури і навколишнього середовища» (колишній БК залізничників).
Доцільність такого рішення досить сумнівна, оскільки це будівля лише кілька років тому позбулося від вугільної котельні і підключилося до централізованої системи опалення. На переобладнання системи, природно, були витрачені кошти. Зараз, якщо ґрунтуватися на нинішньому рішенні міськради, палац культури очікує зворотна процедура - також, до речі, вельми витратна. Не кажучи вже про те, що з вугіллям в Україні відчувається «напряжонка». Втім, остаточно затвердженим проект назвати ще не можна.
Як повідомили в міському відділі культури, зараз вивчається технічна сторона питання, а саме - чи зможе твердопаливний модуль повноцінно забезпечити теплом комунальний об'єкт. Цю роботу виконує СлавУКС, який, якщо відповідність параметрів буде підтверджено, розробить проектно-кошторисну документацію для підключення коростенського подарунка до Будинку культури і навколишнього середовища. Поки ж міні-котельня зберігається на складах КАТП і, швидше за все, в поточний опалювальний сезон в роботу його так і не включать.
Джерело: tvplus.dn.ua

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!