ЗУСТРІЧ НА КОРОСТЕНСЬКОМУ ЗАВОДІ МДФ

Версія для друку
1812141

Не так давно представники громадськості міста, журналісти місцевих ЗМІ, заступник міського голови Л. Якубовський, спеціаліст МНС С. Ущапівський та начальник відділу водних ресурсів і атмосферного повітря Держекологічної інспекції в Житомирській області О. Цимбалюк відвідали Коростенський завод МДФ (подібні діють в Німеччині. Іспанії, Польщі, Росії), де зустрілися з його керівництвом. Насамперед гендиректор підприємства В. Шевело, технічний директор Д. Самагаєв та фінансовий директор К. Самчук зробили короткий екскурс діяльності заводу, що має виробничу потужність 900 кубометрів плит МДФ на добу. Його база має все необхідне для випуску якісної продукції, що користується попитом не тільки в Україні, але й за кордоном. Є тут просторі складські приміщення, розвинута інженерна мережа, транспортні комунікації. Зокрема, підприємств оснащене технологічними лініями ведучого німецького постачальника обладнання деревообробної промисловості «Siempelkamp», котра дозволяє виготовляти шліфовані плити товщиною від 3 до 40 міліметрів. Вони повністю відповідають європейським стандартам (найжорсткіші вимоги в плані вмісту формальдегідів). Діє тут і повний соціальний пакет для майже півторатисячного колективу трудівників, чимало з яких – мешканці Коростенщини. Як з`ясувалося в ході брифінгу, завод є важливим партнером міста, надаючи його школам, дитсадкам, спортивним закладам та іншим організаціям чималу допомогу. Нині немало працівників є бійцями АТО. Відтак завод всіляко підтримує тих, хто захищає нашу країну від агресора на сході.
Але пристуніх цікавили також питання, пов’язані з екологією, зокрема йшлося про очищення води, викиди в повітря, заміну фільтрів, забезпечення деревиною, а також про те, що нібито тут будуватиметься ще якась допоміжна фабрика чи тощо. Той же технічний директор Д. Самагаєв повідомив, що фільтри німецького виробництва, їх заміна здійснюється двічі на рік. Очисні споруди повністю реконструйовані і діє замкнутий цикл водокористування. До того ж, зведення нових фабрик та цехів не планується. Натомість буде проведено тільки розширення цеху розведення смоляного концентрату з водою, бо раніше його купували в Росії та Сєвєродонецьку. Начальник відділу постачання О. Олексійчук пояснив, що завод використовує дешеву сосну, здебільшого верхівки, сухостій, технічну щепу, що закуповуються на держаукціоні.
І насамкінець екологічний інспектор О. Цимбалюк зазначив, що за результатами попередніх експертиз на даний час Коростенський завод МДФ є сучасним, екологічно чистим підприємством.
Завершилася зустріч змістовною екскурсією цехами, очисними спорудами та територією підприємства. У свою чергу голова громадської ради міста О. Стакан запросив технічного директора заводу Д. Самагаєва на зібрання ради.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!