Оточений в Іловайську комбат «Дніпра»: «Якщо не повернусь, повішайте за мене і за хлопців начальника Генштаба»

Версія для друку
30-0814

Закриті уже п’яту добу в «котлі» добровольці та військовики тримаються без їжі, але вимагають підкріплення, зброю та боєприпаси. А Дніпропетровськ буде готуватися до оборони, не чекаючи наказів з Києва.

Буквально кілька хвилин тому, член Проводу Правого Сектора Андрій Денисенко зв’язався з комбатом «Дніпра-1» Юрієм Березою, що наразі перебуває в оточені разом з частинами інших добровольчих корпусів у Іловайську. За словами комбата положення українських військовиків критичне.
«Щойно говорив із комбатом Дніпра Юрком Березою, звідти, з оточення, з Іловайська. Він все ще живий, як і більшість наших хлопців, які 5 добу воюють в російському котлі. Юрко просив, якщо не вернеться, повісити за себе і своїх хлопців начальника Генштабу Муженка. Зло так просив, не прощаючись, але кожного дзвінка я не певний, що він не останній...Хлопці третій день без їжі, немає підвозу боєприпасів, воюють трофейними...Але найголовніше - майже немає вогневої підтримки, артилерія допомагає ледь-ледь, немає авіації, прикриття з неба» - зазначив Андрій Денисенко.
«Юрко також каже, що досі немає команди на деблокаду чи команди на прорив, досі не надійшло жодного батальйону, який би пробував прорватися до оточених частин. Не думаю, що у нас геть не лишилося боєздатних частин, готових виконувати накази, скоріше просто ніхто з цих паркетних генеральських щурів не хоче брати на себе відповідальнсть за долю надскладної операції. А ще, гадаю, просто бздять воювати з Росією. Якщо ні - хай доведуть це на полі бою і конкретними діями з допомоги оточеним частинам» - повідомив Андрій Денисенко.
«Від себе скажу, що сотні добровольців, які бажають вирушити на схід для деблокади оточених українських з'єднань, досі не можуть отримати від міноборони зброю і техніку...Прошу, друзі, не треба розмов про "не сійте паніку", просто передайте цим мудакам у Генштабі від Берези і від кожного з нас, що якщо вони не здатні - хай негайно ідуть у відставку і звільнять місце тим, хто може і хоче воювати. А поки що Дніпро приступає до заходів з оборони міста. Не дочікуючись наказів генералів і рішень із Києва. Прошу вважати цей пост спеціально приуроченим до надзвичайного засідання РНБО»

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!