Регіоналка Бондаренко в ефірі телеканалу "Россия" захоплювалась героїзмом російського спецназу, який убивав дітей

Версія для друку
220814

Компанію їй склав Царьов, Затулін і Соловйов
Народний депутат України Олена Бондаренко звинувачує українську армію у "винищенні мирного населення" під час проведення АТО та розповідає про відсутність будь якої гуманітарної допомоги з боку офіційного Києва.
Олена Бондаренко. Фото: vinnitsa.info

Про це вона розповіла у ефірі відомої своєю українофобською риторикою програми "Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым", на телеканалі "Россия 1".
Однією із центральних тем обговорення присутніх на програмі, серед яких були Олег Царьов, Олена Бондаренко та Костянтин Затулін, була "гуманітарна катастрофа в Україні".
Ведучий Володимир Соловйов у традиційній для себе українофобській риториці розповідав про "неонацистів", які захопили владу у Києві та про те, що цей факт визнав увесь світ.
Член Партії регіонів та депутат ВР Олена Бондаренко в черговий раз заявила, що українська армія убиває мирних жителів.
"Відбуваєтьсь справжнє винищення Донбасу, а по телебаченню показують, що начебто українська армія прийшла звільняти "рідну неньку". Під час звільнення "рідної неньки" у нас вбивають дружину, дітей, пенсіонерів", - з жахом розповіла нардеп.
ЧИТАЙТЕ: Регіоналка Бондаренко назвала українську армію нацистами
Бондаренко обурюють методи та тактика АТО на сході України.
"Я не знаю, як у нас відбувається боротьба з тероризмом, оскільки це все носить назву Антитерористичної операції. Я не уявляю, що наприклад російський спецназ при звільнені Норд-Осту не намагався визволити звідти заручників, не вів переговорів. Не уявляю собі, як російський спецназ міг би проводити операцію в Беслані, не домовившись попередньо про виведення дітей. У нас відбувається зовсім по іншому: жодних гуманітарних коридорів, жодної реальної допомоги. Країна проводить усе своє життя у нічних клубах та якихось розвагах. Країни як такої немає. Одна країна стікає кров'ю, а інша – веселиться і вважає, що у нас насправді все нормально", - пожалілася Бондаренко.
"Ви знаєте, особливий цинізм для мене, як для жінки у парламенті, у якому я працюю, чути висловлювання від жінок депутаток про те, яка чудова українська армія. Я думаю: "Господи, як же можна накликати на свій рід таке страшне прокляття від тих батьків, чиї діти були вбиті", - істерично заявила Бондаренко.
Зазначимо, що згадані народним депутатом України "героїчні подвиги російського спецназу" призвели до загибелі сотень мирних жителів Росії, в тому числі дітей.
Зокрема, у 2002 році, під час спроби звільнення понад 800 глядачів мюзиклу "Норд-Ост", яких захопили чеченські терористи, в наслідок дій російського спецназу загинули 130 осіб. Російські спецслужби звинуватили у використанні сильнодіючого нервово-паралітичного газу, який призвів до загибелі заручників. Близько 700 людей постраждали в результаті використання газу, деякі отримали інвалідність другої та третьої груп.
Терористичний акт в Беслані - захоплення заручників у школі міста Беслан у Північній Осетії 1 вересня 2004 року під час урочистої лінійки, присвяченої початку навчального року. Впродовж двох днів терористи утримували в замінованому будинку понад одну тисячу заручників (переважно дітей, їх батьків та працівників школи). Внаслідок санкціонованої Володимиром Путіним "спецоперації зі звільнення" 334 особи (переважно діти) загинули, чимало з них згоріли живцем. Під час проведення операції російський спецназ стріляв по будівлі школи з танків та застосовував вогнемети.
Нагадаємо, 20 лютого в інтерв'ю німецькому тижневику "Der Spiegel" 20 лютого Бондаренко назвала дії снайперів, які убивали активістів Майдану, "недостатньо жорсткими".
Відповідаючи на запитання кореспондента "Der Spiegel" про те, чому влада діє так жорстоко і снайпери відкрили вогонь по демонстрантах, Бондаренко заявила: Я думаю, дії правоохоронних органів ще не достатньо жорсткі".

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!