«ДОБРЕ ПОЛЕ» виправдовує свою назву сповна

Версія для друку
200814

Минулого року у селі Сушки Коростенського району на Житомирщині вперше після п’ятнадцятирічної перерви почали обробляти землю. Місцевий житель Сушок Володимир Тарасенко організував роботу нового підприємства «Добре Поле». Почавши з 35 гектарів у 2013 році, цьогоріч агрокомпанія зібрала зернові з 170 га.

У сушківському сільгосппідприємстві «Добре Поле» не бідкаються, що держава не допомагає аграріям, бо й так знають, що не допомагає. Директор ТОВ «Добре Поле» Володимир Тарасенко запевняє – головне, щоб не заважали.
2014 рік був чи не найтяжчий у ще невеликій історії новоствореного підприємства. Щоб наростити площу оброблюваної землі, довелося вирубувати чагарники, якими заросли сільгоспземлі. На такому полі на нормальний врожай навіть не розраховували, адже Володимир Тарасенко, агроном з вищою освітою, знає: для того, аби були гарні врожаї, спочатку потрібно виробити землю. Посіяна на виробленій у минулому році землі пшениця дала найбільший врожай у Коростенському районі. Другою проблемою стали жуки-квіткоїди, які обсіли велику площу ріпаку. Додатково довелося інвестувати у інсектициди.
Третя проблема – ТОВ «Добре Поле» скупило основну частину майнових паїв членів колишнього колгоспу, який дія у Сушках – КСП «Нове життя». Та повноцінно реалізовувати свої майнові права доводиться через правоохоронні органи. Майном колгоспу заволоділа організована група осіб з числа колишнього керівництва колгоспу. Деякі з них взагалі не були пайовиками, а деякі стали засновниками нового СТОВ «Нове життя», фактично, викинувши на смітник історії майнові сертифікати 320 односельчан. Щодо цих аферистів вже порушено справу у прокуратурі та міліції.
Володимиру Тарасенку неодноразово пропонували переїхати з Сушок та працевлаштуватися у великих агрохолдингах Житомирської області. Навіть отримував пропозицію очолити управління агропромислового розвитку Коростенської районної державної адміністрації. Та вирішив йти своїм шляхом, робити власну справу.
Керівник «Доброго Поля» переконаний – усі проблеми будуть вирішені, адже підприємство робить вірну справу – відроджує виробництво сільськогосподарської продукції, бере участь у розвитку села, створює робочі місця та дає надію на те, що все у Сушках буде добре.

На фото: директор ТОВ «Добре Поле» Володимир Тарасенко знає, як працювати на землі

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!