Дні, увінчані добрими справами, повертаються найвищою винагородою – людською вдячністю

Версія для друку
150714

Напередодні святкування 90-річчя відомого гумориста, пісняра і публіциста, заслуженого діяча мистецтв України Василя Юхимовича до народного депутата України В. Пехова звернувся український письменник Віктор Васильчук з проханням допомогти у впорядкуванні раніше створеної ним хати-музею, де народився й жив славний син поліської землі.
«Володимир Анатолійович уже не вперше допомагає нам у збереженні культурно-мистецької спадщини Коростенщини та й всієї України, - говорить Віктор Васильчук, - приємно, що ми всі разом дбаємо про наше культурне надбання, адже кожен патріот свого краю, своєї країни повинен піклуватися про збереження історичної та культурної спадщини, берегти пам'ятники історії і культури для майбутніх поколінь».
Василь Юхимович – дуже яскрава постать, яка є окраю та гордістю не лише нашого Коростенського краю, а й всієї України. Пісні та вірші цього заслуженого діяча мистецтва звучать не лише на просторах нашої країни, а й далеко за її межами. Це людина, яка внесла вагомий внесок як для нашого рідного слова, так і для української душі. Прекрасно, що є люди, які дбають про вічне слово…
Катерина Острозька.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!