«ВЕЧІРНІЙ КОРОСТЕНЬ» – НАЙКРАЩЕ ПОПУЛЯРИЗУЄ УКРАЇНСЬКУ КНИГУ

Версія для друку
240514

На Х Київській міжнародній книжковій виставці відбулось нагородження лауреатів конкурсу на краще представлення української книги в друкованих та електронних засобах масової інформації, заснованого Держкомтелерадіо України. Нагороди вручив його голова Олег Наливайко.
Переможцем у номінації «Краща газетна (журнальна) публікація про книгу або добірку (серію) книг, яка викликала значний інтерес широкої читацької аудиторії, сприяла активізації їх розповсюдження» визнано статтю «Знакові риби і кицьки в розрізі душевної спокути», надрукована у газеті «Вечірній Коростень» (№7, 2013 р.). Автор публікації Оксана ГЕРАЩЕНКО (на знімку). Матеріал присвячений книзі письменника Віктора Васильчука «Під знаком Риб».
У номінації «Краща телепередача про книгу» переможцем стала телепрограму «Книжкова полиця», комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Рудана» (м. Кривий Ріг).
У номінації «Краща радіопередача про книгу» визнано радіопередачу Ольги Кононенко «Літературна вітальня» (Волинська обласна державна телерадіокомпанія).

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!