Житомирщина посіла 10 місце у державі у рейтингу інвестиційної привабливості

Версія для друку
0505141

Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку та міжнародного співробітництва облдержадмінітсрації Зінаїда Янченко під час засідання наради щодо проведення презентації інвестиційного потенціалу Житомирської області в м. Києві з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськвиконкомів, керівників структурних підрозділів ОДА.

Участь у нараді взяли голова облдержадміністрації Сидір Кізін, голова обласної ради Віталій Француз та перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко.

За словами Зінаїди Борисівни, Житомирщина піднялася у рейтингу інвестиційної привабливості з 24 місця на 10.

«Особливу увагу потрібно приділити стримуванню інфляційних процесів, наданню адміністративних послуг та роботі дозвільних центрів. З 1 січня 2014 року в кожному районі повинен працювати центр з надання адміністративно-дозвільних послуг. У п’яти районах області таких центрів взагалі ще немає. Це Червоноармійський, Радомишльський, Коростенський, Любарський, Олевський райони», - зазначила Зінаїда Янченко.

Очільник області наголосив на тому, що райони, які ще не створили адміністративних центрів, найближчим часом повинні врегулювати це питання.

За ініціативи керівництва області 6 червня 2014 року у місті Києві за підтримки Міністерства закордонних справ України відбудеться інвестиційний форум Житомирщини.

«Тому першочергове завдання для районів – підготовка презентаційних матеріалів. Кожен район повинен представити 2-3 найбільш важливих інвестиційних проекти для презентації на форумі», - наголосила Зінаїда Борисівна.

«Форум – це ваш інвестиційний потенціал, робочі місця та розвиток кожного району. Житомирська область – перший регіон в Україні, який після складних суспільно-політичних подій зініціював проведення інвестиційного форуму в Дипломатичній Академії при Міністерстві закордонних справ України. Відгукнулися всі посольства інших держав, які знаходяться на території нашої країни», - підсумував Геннадій Дмитренко.

Прес-служба облдержадміністрації

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!