Секретар сільради проголосувала за своє преміювання та рідної доньки

Версія для друку
230414

Коростенською міжрайонною прокуратурою поточного року складено та направлено до суду 3 протоколи стосовно посадових осіб органів місцевого самоврядування, яких визнано винними у вчиненні корупційних адміністративних правопорушень та накладено на них стягнення у виді штрафів.

Зокрема, за порушення антикорупційного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності секретаря сільської ради, яка не доповіла відповідній раді про виникнення конфлікту інтересів та не вжила необхідних заходів, спрямованих на його запобігання.

Посадовець, будучи депутатом сільради, на засіданні сесії особисто голосувала за затвердження розпоряджень сільського голови про своє преміювання та рідної доньки, яка працює бібліотекарем.

Окрім цього, за результатами розгляду 4 документів прокурорського реагування за порушення вимог закону до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 посадові особи органів місцевого самоврядування.

Зокрема, за сумісництво з іншими видами діяльності покарано заступника начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів і начальника відділу ведення державного реєстру виборців виконкому Коростенської міськради.

Також за поданням прокуратури припинено повноваження голови сільради, якого поточного року притягнуто до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!