Головою Коростенської райдержадміністрації призначено Володимира Боровкова

Версія для друку
17042014

Головою Коростенської райдержадміністрації призначено Володимира Боровкова. Про це „Вечірка”дізналася з повідомлення на сайті глави держави. 17 квітня на інтернет-сторінці в.о. Президента України з'явилося розпорядження № 601/2014-рп "Про призначення В.Боровкова головою Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області".
Володимир Валентинович Боровков народився 25 лютого 1962 року в м. Житомирі. Має дві вищі освіти (інженер багатоканального електрозв’язку і магістр державного управління).
З 1982 по 1990 роки працював електромонтером, електромеханіком та інженером зв’язку в Коростенському районному вузлі зв’язку. З 1991 року у приватному бізнесі, очолював фірму «Плюс БС». В 1998 році був запрошений на посаду заступника Коростенського міського голови з фінансово-економічних питань. Брав активну участь у роботі з надання місту спеціального інвестиційного режиму. Займався відновленням роботи міського транспорту, розвитком ринків, легалізацією та покращенням умов розвитку підприємництва в Коростені. Редагував газету. Був ініціатором широкого обговорення Стратегічного плану розвитку міста.
З 2006 року – виконавчий директор громадської організації «Агенція регіонального розвитку»
Має двох синів. Проживає в Коростені. Депутат Коростенської міської ради.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!