Очільником Коростенського району став Юрій Рудченко

Версія для друку
260314

Минулого тижня відбулася 29 позачергова сесія 6-го скликання Коростенської райради, на якій було обрано нового очільника району. У ході сесії депутати Коростенщини (було присутніх 66 осіб) висунули дві кандидатури: 33-річного Ю. Рудченка (фракція Народної партії України) і 40-річну Н. Васьківську (ВО „Батьківщина”). Лічильну комісію очолив депутат 18 скликань В. Бойко. Після недовгих обговорень і виступів кандидатів, відбулося таємне голосування, за результатами якого головою Коростенської райради було обрано Юрія Миколайовича Рудченка, який до цього 4 роки працював заступником голови РДА. Він набрав 38 голосів, а Наталія Григорівна Васьківська – 23. Після складання присягу новообраним очільником, скалав свої повноваження заступник голови райради О. Кленовський. Від депутатства відмовилися М. Борисюк та З. Ліневич.
Я звернувся до Ю. Рудченка з проханням прокоментувати подію.
– Я був дуже здивований сьогоднішніми виступами окремих депутатів, – заявив він, – адже наша партія свого часу підтримала одноголосно кандидата на посаду голови обласної ради Віталія Француза, представника „Батьківщини”. Проте хочу подякувати всім, і навіть тим, хто не голосував за мене, тому що поважаю кожну думку.
– А з чого розпочнете свою діяльність на цій посаді?
– Я ще достатньо молодий, тож є сили і велике бажання об`єднати представників різних партій у нашому місцевому депутатському корпусі. Ми всі маємо працювати на благо громади Коростенщини.
– А які міркування щодо кадрових змін?
– Ні. Робити під якусь мітлу. Не буду. Пропонуватиму посади всім представникам партій, ставку робитиму на фахівців. Словом, махати шаблею тут не доцільно.
– А як працюватимете з журналістами?
– Я знаю, що ви – очі ц й вуха наших людей, тож праця буде обопільно вигідною.
– Користуючись нагодою, хочу привітати вас з перемогою і почути побажання читачам „Вечірки” і всім мешканцям району.
– Безумовно – здоровя і вдачі всім, щоб ви йшли на роботу з радістю і з також ж радістю поверталися з неї. Добра і благодаті Божої всім!
Віктор ВАСИЛЬЧУК. Фото автора.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!