Матч за путівку до 1/2 фіналу

Версія для друку
82ecec2a849d.jpg

Незважаючи на виїзну поразку в першому кубковому матчі, "Говерла" налаштована не тільки взяти реванш, а й відіграти потрібну різницю для виходу до Фіналу чотирьох...

На думку головного тренера «Говерли» Євгена Мурзіна саме провал у другій чверті поєдинку в Одесі не дозволив його підопічним повернутися додому з позитивним результатом. Та навіть незважаючи на 11-очкову перевагу опонентів, яку перед домашньою зустріччю має «Одеса», наставник «ведмедів» не втрачає оптимізму:

«Переконаний, що наші суперники мають не таку вже і велику перевагу, яку не можна відіграти. - зазначив Євген Мурзін. – Перша чверть матчу в Одесі довела, що ми добре розібрали гру суперника, до того ж вдало зіграли у захисті. На відміну від гри в рамках чемпіонату, коли ми пропустили від «Одеси» 100 очок, цього разу була інтрига, боротьба. Тому вдома ми будемо грати на перемогу з потрібною нам різницею».

У свою чергу головний тренер «Одеси» Олег Юшкін після домашньої перемоги у першій кубковій грі з рахунком 80:69 розцінює шанси обох команд на вихід до Фіналу чотирьох рівними.

«Навінь незважаючи на перемогу, шанси залишаються 50 на 50. Це була тільки перша половина кубкового чвертьфіналу. Усі знають, що «Говерла» досить сильна команда, яка вдома, як правило, грає ще краще».

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!