В. Литвин теж тишком-нишком побудував кілька палаців

Версія для друку
100314

За офіційними даними екс-спікер Володимир Литвин заробляв лише мільйон гривень на рік, жив на державній дачі, яку орендував довічно та отримував 75% пільги на комунальні послуги, як учасник бойових дій.

Однак програма "Гроші" знайшла одразу декілька маєтків, які належать Литвину. Друга резиденція Литвина добудовується на елітних печерських пагорбах. Для сусідів кожен його - візит новина номер один. У самому серці української столиці екс-спікер будує черговий палац, що нагадує Верховну Раду в мініатюрі. Парк, як для екс-спікера, дуже і дуже скромний: дешеві вази, занедбані кущики, стандартні ковані свічники, будинок для прислуги з колонами.

Литвин, кажуть, усе будував на свій аскетичний смак, а на будівництво приїздив дуже скромно: у неприглядній куртці та спортивній шапочці, щоб не привертати зайвої уваги. Будівельники поінформували, що Литвин вже оздобив бібліотеку, кімнати з камінами і червону спальню. Буде на території і вертолітна площадка, і басейн, і ботанічний сад.
Вдесятеро більші угіддя у спікера під Києвом, подейкують сусіди. У місті Українка мальовничу ділянку берегу затоки також розбудовує екс-спікер Верховної Ради Литвин. Сотка Українки коштує близько десяти тисяч доларів. У родини колишнього спікера на око гектарів шість. Будівництво триває. Село Іванковичі, Київська область - третя адреса родини Литвинів, переконують тутешні. Червоні хатинки під самим лісом – це лише маленька дача родини екс-спікера, кажуть сусіди.

Квартира Литвина, що знаходиться напроти самої Верховної Ради, зовсім покинута. Кілька років його тут вже ніхто не бачив. Проте, квартиру площею 260 квадратних метрів ретельно оберігає державна служба охорони.

Нагадаємо, 25 січня син Володимира Литвина одружився в одному з найпрестижніших готелів столиці – "Інтерконтиненталь". Тамадою на весіллі став російський телеведучий Андрій Малахов, а співали для гостей Філіп Кіркоров та Вєрка Сердючка.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!