За чим плакав регіонал Юра Мірошниченко в прямому ефірі...

Версія для друку

Палац Юри Єнакієвського, золоті яйця Віктора Пшонки та інші зразки жадібності, несмаку і жлобства вітчизняної еліти.
Вже кілька днів українці з жахом оглядають Межигірські володіння поваленого тирана Януковича. Немає меж не тільки здивуванню, а й обуренню. Ніхто з нормальних психічно здорових людей не може собі відповісти на одне єдине питання: «Навіщо?». Навіщ, одній людині все це.

Звичайно, мова йде про хворобу і то не одну, якою ще матимуть час займатися спеціалісти. Та будьмо певні, що занедужав справжнім букетом болячок не один Янукович. Не можна забувати, що таких хворих в нашій країні достатньо. І в першу чергу, поміж чиновників та державних мужів. Звідки в них на все це гроші - питання до спеціальних органів. А от простим українцям варто би було знати своїх хворих співгромадян особисто. Навіщо? Ну хоча б, аби в разі чого не помилитися в виборі.

Як виявляється, Віктор Янукович не найкрутіший жлоб в Україні. Звичайно, не про всіх ще відомо. Але ті дані, які оприлюднені, вказують на те, що його явно переплюнув колега по цеху, друг дитинства нардеп регіонал Юрій Іванющенко, в миру Юра Єнакієвський. Погляньте лише на інтер’єри його палацу, і все стане зрозумілим.
Віктор Пшонка шанував античність і мав себе за патриція....
Хто знає, якими б дивами міг потішити українців екс-представник екс-президента Януковича нардеп Юрій Мірошниченко, якби його патрон не кинувся в біга. Той маєток який він затіяв будувати вже охрестили "малим Межигір’ям". Туди можна напхати стільки золота, скільки не снилось навіть Юрі Єнакієвському, були б гроші. Хоча все ще попереду. А раптом вдасться відмитися і домовитися про тепле місце в новій владі. Та поки це станеться, погляньте на масштаби і на апетити.

Дім, гаражі, обсерваторія, будинок для прислуги, власна дорога, причал, пляж та багато іншого. Будівництво цієї резиденції почалося в 2010 році, паралельно з Межигір'ям, і велося донедавна стахановськими темпами. Архітектурний комплекс стоїть на землі, якої півроку поспіль засипали Блакитне озеро - одне з улюблених місць відпочинку киян. Землю сюди вдень і вночі возили 30-тонними самоскидами і засипали озеро в 50-ти метрах від берега, глибиною 15 метрів. Це недобудований пам'ятник безмірною жадібності, корупції і безкарності. с.Підгірці, Обухівський р-н Київської області.
Щоправада, зараз пан Мірошниченко відхрестився від свого шефа і його злочинів. Але чи зречеться "малого Межиігір'я" наразі невідомо.
За матеріалами 4ubuk.blogspot.com , pravda.com.ua , uainfo.org

6240214
5240214
4240214
3240214
2240114
1240214
Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!