Стажерам вручили сертифікати

Версія для друку
molod-i-vlada-2012-1.jpg

6 лютого 2012 року в залі засідань ОДА відбулось урочисте підведення підсумків чергового етапу проекту «Молодь і влада» та вручення сертифікатів про завершення стажування учасникам проекту, які успішно і в повному обсязі виконали програму стажування.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк та міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус перед врученням сертифікатів поспілкувались зі стажерами проекту, після чого заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Іваницький та міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус разом з координаторами проекту вручили відповідні сертифікати.

Проект «Молодь і влада» мав на меті з-поміж студентів 3-5 курсів ВНЗ, активістів місцевих молодіжних організацій та органів студентського самоврядування виявити найбільш здібних і талановитих людей, які б набували знань, умінь та навиків необхідних для роботи в органах виконавчої влади, підвищити громадсько-політичну активність даної категорії мешканців нашого міста та омолодити кадровий резерв місцевих владних структур.

Про цікавість молодих людей до проекту говорить те, що на участь у ньому було подано 154 заявки-анкети. З них конкурсною комісією, яка складалась з представників структурних підрозділів МВК та ОДА, за результатами співбесіди відібрано 74 стажери. Це найбільша кількість за весь час існування проекту. Оцінювали їх за такими критеріями як впевненість у собі, цілеспрямованість, комунікабельність, бажання вчитись чомусь новому.

Цьогоріч окрім звичних заходів між учасниками проекту вперше проводились дебати, багато уваги приділялось їх ознайомленню з культурно-історичною спадщиною (віртуальна екскурсія, квест «Вулицями Станіславова»), пропаганді здорового способу життя (проект «Танцюйте з нами», тематична зустріч присвячена профілактиці грипу та вірусних захворювань), вихованню бережливого ставлення до чистоти нашого міста. Найактивніші учасники проекту «Молодь і влада» від керівників структурних підрозділів, де вони проходили стажування отримали рекомендації до зарахування у кадровий резерв, що дає можливість у майбутньому працювати на державній службі або в органах місцевого самоврядування. До слова, на сьогодні понад 30% працівників апарату виконавчого комітету— це молоді люди віком до 30 років. У 2011 році у виконавчому комітеті міської ради працевлаштовано ще шестеро молодих людей, які свого часу успішно пройшли стажування в рамках проекту «Молодь і влада».

За результатами стажування згідно проекту «Молодь і влада» сертифікати отримали 25 осіб, що стажувались в ОДА, і 25 осіб, які стажувались в МВК.

«Молодь і влада» це – тематичні зустрічі з відомими та впливовими людьми, у яких є чому повчитися. Сезон, що минув запам’ятався стажерам знайомством з міським головою Віктором Анушкевичусом, керуючим справами міськвиконкому Андрієм Лисом, заступником голови ОДА Романом Іваницьким, народним депутатом України Ігорем Зваричем, головою міського комітету фізкультури і спорту Віталієм Матешком, літератором та культурологом Володимиром Єшкілєвим, представниками спільноти Святого Егідія, а також позитивними враженнями.

Отже, проект «Молодь і влада» це - хороший шанс для молоді знайти своє місце у житті, можливість бути активним учасником позитивних змін, які відбуваються в Івано-Франківську. Це крок влади міста до ще більшої відкритості та прозорості перед громадою як того вимагають тенденції розвитку сучасного світу. Це черговий крок до якісної зміни поколінь, що дає сподівання на появу нової еліти, а з нею і більш швидкого поступу нашого міста зокрема та країни в цілому.

Організатори проекту: Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області, Івано-Франківський молодіжний міськвиконком, Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

Проект «Молодь і влада» організовується за підтримки голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка та міського голови Віктора Анушкевичуса.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!