За хабар у півтора мільйона офіцерів СБУ ... оштрафували

Версія для друку
SBU

Замість тюремного ув'язнення від двох до п'яти років, суд покарав чотирьох офіцерів спецслужби гривнею.

Колишній начальник Головного відділу контррозвідувального захисту економіки УСБУ в Києві, його підлеглий - начальник відділу економічної контррозвідки в столиці і двоє старших оперуповноважених, «витряхнувшіе» з бізнесмена 1,5 млн гривень, уникли колонії. Про це пише Взгляд.

Три роки тому офіцери СБУ зацікавилися діяльністю компанії «Торговий дім «Еталон», запідозривши, що працює вона фіктивно. Під час обшуку в офісі міліція, разом з начальником відділу УСБУ в Києві вилучила документацію, комп'ютерну техніку і товарів на кілька сотень тисяч гривень. Фінансовий директор «Еталону» запропонував гроші за повернення майна і закриття справи. Після переговорів сторони зійшлися на сумі в 1,5 млн гривень, що на той час становило майже $180 тисяч.

Але комерсант виявився не ликом шитий - записував переговори на диктофон, з чим і прийшов до Генпрокуратури. Після передачі грошей і поділу суми, четверо офіцерів були затримані. Однак, Шевченківський райсуд кваліфікував дії старших офіцерів не як вимога хабара , а як отримання неправомірної вигоди, і засудив обох до штрафу в 17 тис грн. Оперуповноважених суд визнав пособниками: за це кожен з них повинен виплатити державі по 12750 грн.
http://www.acrc.org.ua/ua/news-and-events/news/all/za-xabar-u-pivtora-mi...

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!