Дружня зустріч міндоходівців і бізнес-партнерів

Версія для друку
odpi

З метою оперативного вивчення актуальних питань регулювання діяльності суб’єктів господарювання, що належать до компетенції Міндоходів, 5 лютого в актовому залі ОДПІ керівництвом інспекції проведено дієвий діалог з бізнес-спільнотою Коростенщини. У ньому взяли участь 62 представники малого бізнесу торгівельної галузі, які активно обговорювали свої проблемні питання з керівником інспекції та його заступниками. Підприємці відмітили необхідність сервісів Міндоходів, однак мали нагоду висловити свої побажання щодо покращення роботи працівників з приймання звітності в електронному вигляді, удосконалення програмного забезпечення для безперебійного отримання квитанцій про здану звітність в електронному вигляді.
Від платників надійшла пропозиція щодо впровадження режиму оф-лайн в Електронному кабінеті платника податків для попередньої перевірки правильності складання звітності, яка подається в електронному вигляді, з детальним описом помилки та врахуванням статей Податкового кодексу, що на практиці дасть можливість правильно враховувати вимоги Податкового кодексу.
Зрозуміло, що в податковій і митній сфері залишається ще чимало системних питань, які хвилюють бізнес і потребують вирішення, тому такі зустрічі – це шлях до порозуміння бізнесу та контролюючих органів.
Міністерство доходів і зборів України було, залишається і завжди буде для бізнесу та громадян відкритим, зрозумілим і прогнозованим партнером.
Ольга ОГОРОДНИК.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!