В ДАІ відповіли на анонімне звернення

Версія для друку
CHEVROLET_niva_kapot.jpg

Інформаційна агенція "Фіртка" публікує текст звернення колективу управління ДАІ в Івано-Франківській області, в якому правоохоронці заявляють, що текст анонімного листа - наклеп і провокація.

«Звернутися до вас особисто і до мешканці Івано-Франківщини нас, увесь особовий склад ДАІ Івано-Франківської області, спонукало бажання негайно відповісти аноніму, котрий другого лютого цього року на вашому блозі розповсюдив абсолютно неправдиву інформацію про діяльність працівників ДАІ» - йдеться у зверненні.

Згідно документа, працівники державтоінспекції провели збори усього колективу і вирішили дати відповідь на нічим не обґрунтовані звинувачення. В листі переконують, що «анонім» не має жодного стосунку до франківського ДАІ, а просто діє на чиєсь замовлення, бо подібного змісту листи надходили до керівництва МВС України і раніше, не залежно від керівника обласного ДАІ.

В листі стверджується, що і раніше проводилися перевірки, які не встановили жодних службових зловживань чи порушень.

«На зборах колективу ДАІ Івано-Франківщини, проведених з погодженням з керівництвом УМВС області, але без участі керівників УДАІ та УМВС, ми встановили думку та ставлення практично кожного працівника з приводу поширеної інформації про нас. Ніхто з працівників як з обласного підрозділу ДАІ, так і відділень ДАІ у міськвідділах, підрозділів дорожньо-патрульної служби, МРЕВ не заявив про те, що в службі є якісь побори.

Відтак ми одностайні в тому, що хтось з-за меж колективу шляхом відверто наклепницьких повідомлень намагається принизити професійну репутацію нашого колективу, залучити до цього засоби масової інформації та громадськість краю» - йдеться в листі.

Також, на думку правоохоронців, текст анонімного листа є цілковитою маячнею і не варте обговорення в інтернет-мережі.

Під зверненням підписалось 36 працівників особового складу ДАІ, включно з керівниками районних управлінь.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!