КОРОСТЕНЬ НЕ ЗАЛИШИВСЯ ОСТОРОНЬ

Версія для друку
maydan

Усе, що відбувалося останнім часом у Коростені, стало яскравим свідченням того, що активна частина громадян древнього міста не стоїть осторонь доленосних подій в Україні і не є байдужою. Відтак на одному із зібрань на Центральній площі містяни висунули ряд вимог міському голові В. Москаленку, який пообіцяв розглянути їх на черговій сесії міськради 28 січня. Натомість цього дня було прийнято Відкрите звернення депутатів Коростенської міської ради VI скликання до Президента України, Верховної Ради України, політичних партій та громадських організацій. Головною квінтесенцією його стала думка про неприпустимість подальшого розпалювання громадянського протистояння, апеляція до здорового глузду і мудрості народу та заклик об'єднатися і не допустити трагедії і масового кровопролиття. Прозвучали у Зверненні зокрема вимоги про скасування або перегляд законів, що були прийняті 16 січня після затвердження Бюджету. Було запропоновано також повернутися до парламентсько-президентської форми правління, внести зміни до Конституції, приділивши особливу увагу правам і свободам людини і громадянина, як політичних так і соціально-економічних, а з метою відродження довіри до органів державної влади - розглянути можливість проведення позачергових виборів Президента України та Верховної Ради України. І найголовніше - притягнути до суворої відповідальності всіх винних в порушенні нині діючого законодавства за скоєння тяжких злочинів.
У перерві до мене підійшов представник партії „Об’єднані ліві селяни” В. Юшкевич і сказав, що на Майдані є і палатки, і прапор з написом „Коростень”. Він підкреслив також, що міська рада вчинила досить розумно і додав: „Ми очолили самооборону в місті, щоб усе було спокійно, не було побиттів і різних правопорушень. Але було б краще, якби наші депутати вийшли з Партії регіонів”.
„Усе так прилизано, але… - заявила депутат міськради В. Ходаківська, - але я від цього навіть не відмовлюсь, навіть якщо „каленым железом”... Якісь конфлікти між людьми не потрібні вкрай. Хай буде ліпше так, бо ми все одно прийдемо до світлого майбутнього”.
Насамкінець варто додати, що на сесії було прийнято міський бюджет та вирішено чимало поточних питань. Словом, Коростень, не залишившись осторонь того, що відбувається сьогодні в країні, продовжує своє звичне життя.
Віктор ВАСИЛЬЧУК.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!