БУДЕМО ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА СВОЄ ЗДОРОВ’Я!

Версія для друку
vedik

Здоров’я - найцінніший дар, що має людина. Берегти його це наш обов’язок.
Туберкульоз продовжує залишатися серйозною проблемою та викликом для громадського здоров'я в усьому світі. Такі фактори, як висока захворюваність, поява нових форм, висока розповсюдженість туберкульозу із множинною лікарською стійкістю у багатьох країнах світу сприяють високій смертності серед ураженого населення.
Ураження зростаючого числа ВІЛ-інфікованих людей та, значного за чисельністю, контингенту в місцях позбавлення волі, а також підвищення мобільності населення, сприяли тому, що проблема туберкульозу набула масштабів надзвичайної ситуації в Україні. Це потребує розробки та впровадження ефективних заходів протидії, як на рівні системи охорони здоров’я, так і в суспільстві загалом, а також підвищення відповідальності кожного громадянина за своє здоров’я та оточуючих.
Туберкульоз - це хронічне інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу, або палички Коха. Своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей. Профілактичними методами є: дотримання санітарно-гігієнічних норм, своєчасно зроблене щеплення та регулярне флюорографічне обстеження.
Благодійний Фонд «Нехай твоє серце б’ється» вже не перший рік реалізовує профілактичні програми також спрямовані на протидію розповсюдження туберкульозу серед населення в Житомирській області. Численні акції, які проводить організація, активно привертають увагу населення, щодо цієї проблеми та надають розгорнуту інформацію про запобігання захворюваності, способи та методики діагностики, важливість своєчасного початку та безперервності лікування. Для цільових груп, з метою раннього виявлення та профілактики розповсюдження туберкульозу, застосовуються рентгенологічні обстеження, скринінгове опитування з подальшим тестуванням, уточнення результатів за допомогою таких методик діагностики - збір мокротиння та комп’ютерна томографія.
За належне виконання умов участі в програмі профілактики, кожен отримує винагороду у вигляді мотиваційних наборів.
Фонд розпочав роботу в новому напрямку, який передбачає захист прав та свобод людей, які захворіли на туберкульоз. За допомогою звертайтесь за тел. (093)-005-72-87

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!