„ТУРБОТЛИВИЙ” ДБАЄ І ПРО ДІТЕЙ, І ПРО ЇХ БАТЬКІВ

Версія для друку
jornal

Наприкінці минулого року у видавництві тижневика «Вечірній Коростень» вийшло четверте число повнокольорового дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього журналу «Аллочка-дошколярочка» під цікавою і теплою назвою „Турботливий”.
В журналі розміщено надзвичайно соковиті кольорові фото, малюнки, є врізка для розфарбування олівцями чи фарбами. Цього разу маленькі й дорослі читачі зможуть познайомитися з яслами-садком комбінованого типу №26 „Веселка”, що працює в Бердичеві, дітьми житомирської „АБВГДейки” та частою його гостею – письменницею М. Пономаренко, коростенського „Дзвіночка” (центр розвитку дитини №4). А головне дошкільнята на сторінках цього видання можуть познайомитися з правами, які забезпечує їм Конституція України, є тут і сторінка турботи і добра, малюнки юних художників. А давній друг журналу „Дядя Вітя” дарує малятам нову казку ппро зайчика і собаку. Та й для більш доросліших діток, і навіть батьків, вчителів та вихователів цей випуск надзвичайно цікавий, бо є тут інтерес і для бабусь, і для матусь, і татусів.
Отож поспішайте придбати черговий випуск дитячого журналу «Аллочка-дошколярочка». І не забувайте написати до «Вечірки» про свої враження, а також поділіться пропозиціями, думками і… творами своїх маленьких талантів.
Чекаємо!
РЕДКОЛЕГІЯ.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!