Я ВІРЮ В ЛЮДЕЙ

Версія для друку
goloviychuk

Про Коростенський завод теплотехнічного обладнання знають напевно всі мешканці нашого міста. Нещодавно навіть на одному з веб-сайтів промелькнула інформація про те, що це підприємство увійшло до п’ятірки найкращих, що потрапили в рейтинг Всеукраїнського конкурсу якості „100 кращих товарів року”. Нещодавно ми зустрілися з директором заводу Олегом Головійчуком. Сьогодні до уваги читачів інтерв’ю з ним.
- Розкажіть, будь ласка, що передувало потраплянню до такого рейтингу?
- У свій час ми потрапили навіть на сторінки „Податкового вісника”, як найкраще підприємство на Житомирщині. В минулому році ми посіли третє місце в такому рейтингу, а цього річ вийшли вже на друге. Словом, працюємо!
- І що за продукцію виготовляєте?
- Котли, за допомогою котрих обігріваються житлові, господарські приміщення. На всіх видах палива. Поставляємо їх не тільки в Україні, а й в Молдову. Росію. Виготовляємо ще й так звані транспортабельні котельні. І найбільше виготовляємо промислових, тобто на твердому паливі.
- Можливо, ви назвете свої фактор успіху?..
- Найперший фактор, на мою думку, це те, що мені вдалося зібрати на підприємстві гарних спеціалістів. Ще працюючи в Києві, там довелося побути аж шість років, я переконався, що маю справу з надзвичайно працьовитими людьми. Лише підхід до кожного треба індивідуальний, словом, людський. Треба дати робочій людині достойну зарплату, то вона, як мовиться, гори зверне. А ще – всі ми працюємо в найкращому місті. Це теж фактор немаловажний. Ще одна запорука успіху – достатньо серйозна трудова школа. Я сам пройшов її під очільництвом досить шанованої людини Віктора Яковича Горіна. Хіммаш – чудова кузня кадрів. Дуже поважаю нашого мера Володимира Васильовича Москаленка. З ним приємно працювати.
- Існує у вас повний соціальний пакет…
- Безумовно, всі люди соціально захищені. Ми ж платимо податки державі…
- А колектив у вас великий?
- Фактично у мене зараз два підприємства: у Коростені і в Новограді-Волинському, В цілому це майже сто трудівників. Чимало молоді працює. Одного разу я мало руки не опустив, думав, що в нас уже немає нормальних молодих трудівників, але потім переконався зовсім в іншому. Наприклад, у нас трудиться більше 20 газозварювальників, і про всіх можу сказати тільки добре. Саме вони впроваджують енергозберігаючі технології, маючи сучасні інвертори, заощаджують чимало електроенергії. Тож ми таким чином і котли відносно не зовсім дорогі виготовляємо. Пишаюся дуже своїм кранівником, зокрема.
- Знаю, що ви ще й благодійництвом займаєтесь…
- Жити і працювати в місті і не допомагати йому – це не серйозно. Тож завжди прагну відгукнутися на прохання своїх земляків.
- А сам Олег Головійчук, не тільки директор, а, мабуть, і сім’янин, має вільний час, якісь захоплення…
- Народився я в Коростені, ходив до десятої школи. А вільного часу, чесно скажу, не вистачає, але маю гарну сім`ю, син Гліб ходить до восьмого класу. Моя мама довгий час працювала директором ресторану „Україна”, батько трудився кранівником. Так що я не з тієї „золотої молоді”. В нашій сім`ї не було мерседесів, дач. Пригадую, що в батька був „Запорожець”…
- А що головне для вас у житті?
- Моє кредо – насамперед поважати людину праці. Точно знаю, що не женусь за якимось багатствами, привілеями. Мені важливо цінувати чужу працю і щоб моя праця цінувалася. Я вірю в людей і впевнений, що й вони вірять мені.
Олесь ВІКТОРОВ.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!