Директора «Доброго Поля» з Сушок нагородили Подякою Міністра агрополітики

Версія для друку
tarasenko

Під час святкування Дня працівника сільського господарства, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергії Рижук вручив директору ТОВ «Добре Поле» (село Сушки Коростенського району Житомирської області) Володимиру Тарасенку Подяку Міністра аграрної політики та продовольства України за сумлінну працю в галузі сільськогосподарського виробництва, за особистий внесок у досягненні високих показників у сільськогосподарському виробництві та з нагоди професійного свята.

У Житомирському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбулися урочистості присвячені Дню працівників сільського господарства. Це свято вінчає хліборобську працю та окреслює річні підсумки. Вшанували нелегку хліборобську працю прибули делегації з районів.

Серед них керівники кращих сільгосппідприємств, передовики сільськогосподарського виробництва та переробного комплексу, голови райдержадміністрацій і районних рад, депутати всіх рівнів, провідні спеціалісти обласних служб АПК, ветерани галузі. Відбувалися урочистості за участю голови облдержадміністрації Сергія Рижука та голови обласної ради Йосипа Запаловського.

На знак глибокої шани і вдячності за повсякденну турботу про селян від всіх аграріїв керівникам області були вручені короваї як символ хліборобської праці добра. і достатку.

До свого професійного свята хлібороби області підійшли з хорошими показниками: на сьогодні вже зібрано півтора мільйона тонн зерна і на полях ще до збирання 80 тисяч гектарів зернової кукурудзи, а це ще додатково 450-500 тисяч тонн зерна. Тобто область вперше в історії буде мати рекордний урожай в межах від одного мільйона 800 тисяч до двох мільйонів тонн зерна.

Нелегку хліборобську працю на святі було високо оцінено. За обсягами виробництва валової продукції область на десятому місці у державі, за чисельністю поголів’я худоби на восьмому місці, а за чисельністю корів на шостому. Крім того по виробництву молока на душу населення область на першому місці в Україні. Всі галузі агропромислового комплексу завершують рік із рентабельними показниками, запроваджуються інноваційні технології, активізувалася інвестиційна діяльність.

Кращих аграріїв було відзначено почесними грамотами облдержадміністрації та міністерства аграрної політики і продовольства України та Почесними грамотами обласної ради. Серед них і представники Коростенського району.

За сумлінну працю в галузі сільськогосподарського виробництва, за особистий внесок у досягненні високих показників у сільськогосподарському виробництві та з нагоди професійного свята: відзначено Подякою Міністра аграрної політики та продовольства України - Тарасенка Володимира Івановича - керівника ТОВ «Добре поле» село Сушки Коростенського району; нагороджено Грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України - Собченка Віктора Володимировича – голову фермерського господарства «Поліські гуси» села Сингаї. За досягнення високих показників в сільськогосподарському виробництві та з нагоди професійного свята відзначено Грамотою від Житомирської обласної ради депутата районної ради Кучера Олександра Васильовича - керівника ПОСП «Мединівське» села Мединівка.

Протягом останніх років аграрна галузь України поступово перетворюється на прибутковий сектор та впевнено виходить на провідні позиції вітчизняної економіки. Вже традиційно аграрії нашої держави відзначають своє професійне свято, завершивши основні осінньо-польові роботи та підбиваючи підсумки своєї роботи за рік.

Окрім цього, 15 листопада 2013 року офіційна делегація з Житомирщини взяла участь в урочистому святкуванні Дня працівника сільського господарства у палаці мистецтв «Україна» в Києві. Цей захід відвідали голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук, голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Дідківський та працівники сільськогосподарських підприємств нашого регіону.

Виступаючи перед аграріями, Президент України Віктор Янукович зазначив: «За нашою державою давно закріпилася слава «житниці Європи». Адже третина всього європейського чорнозему належить Україні». Він, зокрема, наголосив на тому, що за останні три роки у сільському господарстві спостерігається ряд позитивних тенденцій, якими варто пишатися. Так, протягом вказаного періоду в Україні майже на 15% зросло виробництво продукції, а цього року очікується покращення відповідного показника на понад 9%. За словами глави держави, вже вдруге протягом останніх трьох років у нашій країні планують зібрати рекордний урожай зернових – близько 60 млн тонн.

Під час відзначення особливих досягнень працівників аграрного сектору держави Віктор Янукович нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нашого земляка – головного інженера агрофірми «Єрчики» Миколу Музичука. Президент України висловив подяку всім працівникам сільського господарства та побажав аграріям міцного здоров’я, успіхів у роботі та родинного затишку.

Вітаючи аграріїв із професійним святом, голова Житомирської облдержадміністрації розповів і про досягнення в сільському господарстві регіону. Він зазначив, що у 2013 р. Житомирщина продемонструвала рекордні показники по збору урожаю. В області вирощуються такі традиційні культури як просо, гречка, жито, а хміль та льон зі щедрих земель поліського регіону зацікавили іноземних інвесторів. Значну частину посівних площ регіону займають цукрові буряки, а це дозволяє функціонувати цукровим заводам. Сергій Миколайович розповів і про те, що завдяки нарощуванню потенціалу в тваринницькій галузі, на Житомирщині збалансовано розвивається весь сільськогосподарський сектор, головним пріоритетом якого є дотримання і забезпечення стандартів продовольчої безпеки.

Свою точку зору на розвиток сільського господарства висловив і голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський. Він, зокрема, зазначив, що День працівника сільського господарства – це всенародне свято, оскільки саме від аграріїв залежить добробут всього населення нашої держави. Йосип Антонович пишається тим, що Житомирська область щороку покращує показники розвитку аграрного сектору та займає високі позиції у загальнодержавних рейтингах. На його переконання, аграрії нашого регіону є добрими господарями, оскільки вміють раціонально використовувати природні багатства та збирати щедрий урожай.

Загалом, розвиток сільськогосподарської галузі в України дозволяє забезпечити населення нашої держави широким асортиментом якісної продукції, яка є конкурентоспроможною та безпечною, що дає можливість здійснювати її експорт і за кордон.

За матеріалами офіційного сайту Житомирської обласної державної адміністрації та Коростенської районної державної адміністрації

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!