Коростенській центральній міській лікарні - 100 років

Версія для друку
likarnya

Четвертого жовтня урочисто і святково, тепло і зворушливо, із подарунками та нагородами відбулося святкування сторічного ювілею Коростенської центральної міської лікарні. Розпочалося святкування відкриттям та освяченням пам’ятного знаку на честь Святого великомученика і цілителя Пантелеймона, який було встановлено за сприяння підприємців В. Петренка, В. Козиренка та фірми „Верас”. Радує очі і відреставрований коштами родини Тищенків фонтан з білосніжними лебедями на території медичного закладу.
“Для мене це і є медична реформа, – заявив головний лікар Коростенської ЦМЛ Віктор Гордійчук, – коли кожен докладає зусиль задля спільного блага – покращення умов перебування і лікування хворих”. З великим задоволенням розповів головний лікар і про результати спільної роботи міської влади, підприємств, установ, приватних осіб та, власне, і самих медичних працівників. “Особливу подяку від нашого медичного колективу, всіх пацієнтів лікарні та жителів міста Коростеня висловлюємо народному депутату Володимиру Пехову, внесок якого в цю спільну благородну справу є найбільшим”, – підкреслив він.
З трепетним хвилюванням і водночас з гордістю говорила завідуюча приймаль-ним відділенням Надія Баязітова: “Раніше наші приміщення були просто присто-совані для прийому хворих, однак дякуючи Володимиру Пехову, який повністю взяв на себе реконструкцію та переобладнання відділення (загальна площа його сягає більше 300 квадратних метрів), тепер ми зможемо значно ефективніше надавати медичну допомогу, бути справжнім “передовим кордоном” лікарні”.
…Під звуки духового оркестру у міському Будинку культури зібралися на святкові урочистості нинішні працівники лікарні, її ветерани, гості та запрошені. Проголошуючи святкову промову, міський голова Володимир Москаленко заявив про успішність започаткованого місцевою владою соціального проекту, в рамках якого бізнес допомагає медицині. „Це – гарна дата, – сказав він, – І я задоволений, що громада об`єдналася в цій справі і багато зробила. Зокрема, наші підприємці вклали сюди майже 3 мільйони гривень”. Дякуючи всім іншим за посильний внесок у спільну справу, міський голова відзначив також значну соціальну спрямованість діяльності народного депутата України Володимира Пехова та конкретні справи, які засвідчують активну участь народного обранця у вирішенні нагальних соціально-економічних проблем міста та місцевої громади.
А Володимир Пехов зазначив, що він пишається тим, що може разом з усією спільнотою лікарні, колишніми та нинішніми її пацієнтами розділити радість цього свята. „Адже немає більшої нагороди, ніж усвідомлювати свою причетність до збереження людського життя, – наголосив він. – Звісно, основне поле діяльності будь-якого народного депутата – це законотворча діяльність, однак я ніколи не залишуся осторонь проблем тих людей, які мене делегували до Верховної Ради, які довірили мені представляти їх інтереси та відстоювати їх права”. Насамкінець Володимир Анатолійович запевнив, що разом зі своїми колегами – народними депутатами – зробить все для того, щоб завершити добудову нового хірургічного корпусу лікарні та відкрити хірургічний центр для надання спеціалізованої медичної допомоги всім жителям північних районів нашої області.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!