Індики Нечипоренків щедрі на віддачу

Версія для друку
induki

Завдяки підтримці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в області активізувався процес по створенню фермерських, сімейних господарств не лише з вирощування великої рогатої худоби молочного і м’ясного напрямку, але й розведенню індиків.
Приватне сімейне господарство «Калина-Агро» що в селі Кропивня Коростенського району функціонує лише один рік. Спеціалізується воно на вирощуванні індиків та виробництві високоякісного натурального м’яса птиці.
Свою діяльність сім»я Нечипоренків, а це чоловік, жінка та двоє дітей які мають вищу аграрну освіту, розпочали на базі пустуючи приміщень колишньої молочної ферми, викупивши у людей ма1йнові паї. Відремонтувавши одне приміщення ферми минулого року було завезено перше поголів’я – тисяча індиків м»ясного кросу, закупивши тижневий молодняк у Харківському інституті птахівництва.
Доросле поголів’я індиків було реалізовано ще в березні і відразу закуплено вже цього року добовий молодняк 1400 індичат, які до грудня набудуть вагу 8-12 кілограмів кожний.
Комбікорми родина закуповує , однак рецептура їх під суворим контролем сім»ї без застосування префіксів та гармонів росту. Зараз сімейне господарство займається реконструкцією ще двох фермерських приміщень, оскільки наступного року планують довести вирощування індиків до
5 тисяч голів та закупити забійний цех.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!