Привітали журналістів в Головному облуправлінні Міндоходів і зборів України

Версія для друку
b foto

Напередодні Дня журналіста в м. Житомирі кращих представників цієї професії привітали під час відеоконференції з міністром доходів і зборів України Олександром Клименком.

Зустріч, присвячена відзначенню професійного свята, відбулася в усіх управліннях Міндоходів України і зібрала близько півтисячі журналістів України, які беруть найбільш активну участь у висвітленні діяльності регіональних підрозділів Міністерства доходів і зборів.

Як і очікувалося, присутні журналісти не обмежилися лише святковими привітаннями, а, користуючись, нагодою, поставили міністру ряд актуальних і досить гострих запитань з різних аспектів функціонування податкової та митної служб. Зокрема журналіст житомирської телерадіокомпанії «Союз-ТВ» Людмила Галліна поцікавилася долею багаторічного конкурсу «Податки очима дітей». Як запевнив Олександр Клименко, цей конкурс буде продовжений і надалі, більше того, як сподівається міністр, він залучить ще більше учасників, оскільки охопить не лише податки, а й і митні питання.

В. о. начальника Головного управління Міндоходів в області Геннадій Козак у вітальному слові подякував журналістам за співпрацю та за допомогу, яку вони надають податківцям в інформуванні громадськості щодо всіх аспектів податкового законодавства. У свою чергу в. о. начальника Житомирської митниці Міндоходів Юрій Маматюк також висловив свою вдячність журналістам за оперативність та неупередженість і побажав подальших творчих успіхів.

Кращі представники ЗМІ області були нагороджені подяками Міністерства та подарунками і квітами від Головного управління Міндоходів в області. Як запевнили журналісти, вони і надалі лишатимуться активними пропагандистами податкового та митного законодавства і надаватимуть інформаційну підтримку Міністерству доходів і зборів.
Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів в Житомирській області.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!