У Коростені пам’ятник Шевченку перенесуть у центр міста

Версія для друку
shevchenko

Четвертого квітня у Коростенському міськвиконкомі відбулись громадські слухання, де обговорювалось питання перенесення пам’ятника Т.Г.Шевчен-ку. Одразу треба зазначити, що аудиторія розподілилась на два табори. Мешканці Ковельського парку були категорично проти перенесення, мотивуючи це тим, що з пам`ятником пов’язано немало щемних спогадів, на тому місці пройшла їх молодість, зростали діти та онуки. Крім того, вони вважають, що із перенесенням скульптури знищиться парк імені Т.Шевченка…
Інші представники громади задоволено пропонували місця для встановлення оновленої фігури Кобзаря. Це і – на місці пам`ятника Леніну, біля училища (а знак чорнобильцям перенести до пожежної чfстини), до міського будинку культури (проте прозвучало чимало сумнівів щодо доцільності встановлення скульптури саме тут).
Насамкінець було вирішено, що пам’ятник Тарасу Шевченку буде все ж таки перенесено в центр міста. Але, де саме він стоятиме – питання винесуть на обговорення на найближче засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради.
Отож, шановні читачі, ми поки що слухаємо вас…
Віктор ВАСИЛЬЧУК.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!