Фестиваль сучасної та народної творчості «Древлянське коло»

Версія для друку
drevkolo

Фестиваль сучасної та народної творчості «Древлянське коло» пройде в м. Коростень в день народження нашого славного міста, а саме 25 травня за ініціативи та під патронатом депутата Житомирської обласної ради Андрія Миколайовича Озерчука та за підтримки виконавчого комітету м. Коростень.

Завданнями конкурсу є пошук та розкриття творчих здібностей талановитих митців: читців, музикантів, танцюристів, співаків тощо, щоб показати людям нове бачення розвитку сучасної культури; сприяння творчій самореалізації талановитим жителям м. Коростень та Коростенського району, інших регіонів незалежно від їх віку; залучення до творчого життя міста та району якомога більше талановитих людей; виявлення та відзначення кращих творчих колективів та окремих учасників у всіх номінаціях конкурсу.

В рамках фестивалю відбудеться конкурсна програма та гала-концерт. Під час конкурсної програми, що проходитиме в приміщенні міського будинку культури компетентне журі оцінюватиме та вибере кращих з кращих у трьох вікових категоріях. Переможці візьмуть участь у гала-концерті, що відбудеться в той самий день пізніше на головній сцені в парку ім. М. Островського. На переможців фестивалю очікують цінні подарунки.

Умови конкурсу «Древлянське коло» чітко розписані у положенні. В конкурсі можуть брати участь мешканці м. Коростень та Коростенського району, інших регіонів віком від 5 років. Граничний вік конкурсантів не обмежується. Оцінювання проходить в трьох вікових категоріях: діти – 5-15 років, молодь – 16-30 років та старша вікова категорія – від 31. Всі учасники конкурсу повинні подати заявки на участь і пройти попереднє прослуховування. Переможці попередніх конкурсів мають право на участь в конкурсі тільки з новою програмою. Учасниками конкурсу можуть бути лише непрофесійні співаки, танцюристи, читці і т.д. В жанрі прикладного мистецтва на участь в конкурсі подається одна робота. До участі у конкурсі запрошуються мистецькі колективи та окремі виконавці з інших міст та районів України. Оргкомітет конкурсу має право не допустити до участі в конкурсі колективи або окремих конкурсантів, які порушують умови цього положення, некоректно поводять себе з іншими учасниками чи не виконують умов конкурсу.

Конкурс «Древлянське коло» має на меті охопити такі жанри як пісенний, танцювальний, інструментальний, театральне та прикладне мистецтво, інші. Під словом «інші» можуть бути будь-які таланти, якими ви володієте. Головне, щоб вони відповідали нормам моралі та етики.

Анкети на участь у конкурсі приймаються до 10 травня у міському відділі культури за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 22, кабінет №35 (3 поверх). Прослуховування будуть проходити з 10 по 15 травня в міському будинку культури. Час прослуховування можна буде дізнатися у відділі культури міста (тел. (04142)41506 або у міському будинку культури (вул. Грушевського, 3, тел. (04142) 9-64-88) згодом, а також очікуйте інформацію на нашому сайті.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!