ВАСИЛЬ СТУС У ТРУНІ ПЕРЕВЕРТАЄТЬСЯ!!!

Версія для друку
shevchenko

Мале Стусеня на ім'я Дмитрик 2007 року створив на 4/5 російськомовну письменницьку організацію «Конгрес літераторів України». 2010 року він став членом гуманітарної ради при президентові Януковичі. У вересні 2011 року Стус звернувся до європейських політиків з відкритим листом на захист Януковича. А вже через кілька місяців після оприлюднення цього листа М.Кулиняк призначив його автора Генеральним директором Національного музею Тараса Шевченка.

До цьогорічних Шевченківських днів у Музеї виставили провокаційну картину М.Прокопенка, яка називається "Пророк України". Ця гидотна мазня своїм несмаком більше пасує до арт-галереї Пінчука, аніж до національного музею Шевченка. "Гендиректор" категорично відмовився зняти цю скандальну картину, мотивуючи свою відмову... комерційною доцільністю і «нестандартним баченням Тараса Шевченка художником».

Я пригадую, як на зустрічі з цим не гідним свого батька чоловіком одна моя студентка Іра Сінченко поставила йому запитання: "Ви кажете, що співпрацюєте з російськими видавництвами. А як би до такої співпраці поставився Ваш батько - Василь Стус?". На що Стусеня відповіло: "Я співпрацюю з усіма, хто платить мені гроші!"...
Ірина МАГРИЦЬКА
http://www.litforum.org/index.php?r=14&a=6142

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!