Вийшло пам’ятне видання вибраних творів Валерія Нечипоренка

Версія для друку
nechiporenko

«Валерій Нечипоренко. Завиграшки. Вибране. —Львів, Кальварія, 2012. — 256 с., ілюстрації, папір Munken Print Cream, тверда палітурка, півкруглий корінець, лясе.
Книга складється з семи розділів і представляє різні грані творчості журналіста та, за його власним висловом, «колишнього письменника» Валерія Нечипоренка — від незавершеного автобіографічного роману «Завиграшки», лірично-філософських новел у «Корабликах», реалістичних сюжетів у «Мінюні» та майже «кожелянківських» — у «Реалізмі інших реальностей», до іронічних «Дивних людей» і публіцистичного «Буде краще».
Завершується книжка коротким життєписом автора та невеличкою підбіркою спогадів про невтомного генератора ідей, іронічного політтехнолога, переконаного гуманіста, вигадливого мандрівника екзотичними місцями, який всюди і завжди залишався питомим коростенцем.
У художньому оформленні книжки використано роботи доньки Автора Галини Інгули. Відбір, упорядкування текстів і підготовку видання здійснили Петро та Ксенія Мацкевич за активної участі вдови та сина Автора: Любові Дмитрівни та Костянтина Нечипоренків.

Цю книгу не читаєш — в ній просто живеш. Тут є місце для сміху та суму, розмислів та суперечок, фантазій та захоплень. Тут є історії, які стають історіями твого життя, твоєю радістю чи сумом, а їхні герої — твоїми давніми знайомими. І ти вже не можеш сказати просто: «Я це читав», адже ти знаєш, що ти це все прожив, а ця книга — своєрідний літопис частини твого життя.

Я прожив життя завиграшки.
Напевно, це і є щастя: робити тільки те, що подобається; працювати важко, але з азартом; дружити лише з тими, кого поважаєш; говорити в очі те, що й позаочі; кидати справу, якщо набридла, і братися за нову.
Життя — це гра: захоплююча, яскрава і трохи кумедна. Тож і живімо завиграшки. Щоб було про що згадати…

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!