Читачів RegioNews з новорічними святами привітали відомі співаки та політики

Версія для друку
p_23455_1_gallerybig.jpg

Редакція ІА «RegioNews» привітала своїх читачів з усіх регіонів України спеціальним розділом «RegioNews-2012: Новорічні вітання зірок політики і шоу-бізу» на сайті інформагентства. За перший рік діяльності інформаційної агенції ресурс відвідали майже два мільйона унікальних користувачів не тільки з України, а й за її межами.

ІА «RegioNews» вирішило подякувати своїм читачам, зібравши новорічні вітання з щирими побажаннями відомих українських політиків, громадських діячів, політологів і науковців, митців і зірок шоу-бізнесу. Серед них Анатолій Гриценко, Юрій Павленко, Ольга Герасим’юк, Володимир Фесенко, Володимир Цибулько, Богдан Бенюк, Олег Ляшко, Устин Мальцев, Олег Лапоногов, Джамала, ТНМК, Олексій Большой, гурт Тірамісу, Дмитро Скалозубов, Ірина Крістініна та Кирил Туриченко.
«Протягом 2011 року «RegioNews» стало одним із лідерів регіональної інформації, пройшовши шлях від сайту з двома журналістами до інформагентства з мережею регіональних кореспондентів та медіа-холом у центрі Києва. Фактично за півроку діяльності на майданчику «RegioNews» відбулося понад 200 прес- та веб-конференцій. На початку 2012 року агентство запустить нові спецпроекти, присвячені благодійності, боротьбі з корупцією в регіонах та виборчій кампанії до парламенту, а також на сайті з’явиться англомовна версія. 16 лютого 2012 року ІА «RegioNews» відзначає один рік своєї діяльності. Це маленький ювілей, але, впевнена, він стане точкою відліку в інформаційному поступі як «RegioNews», так і його читачів», – розповіла заступник директора ІА «RegioNews» Наталія Меценко.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!