КОРОСТЕНСЬКІ ГРАФІТЧИКИ… ОПУПІЛИ…

Версія для друку

Про те, що таке ґрафіті сьогодні знають, мабуть, всі, адже це – дуже давнє явище. Точніше – навіть мистецтво, бо з італійської це і є одна з технік настінного малярства. Проте в нашому місті дряпають здебільшого стіни в ліфтах, балончиками розфарбовують стіни будинків. Таке явище останнім часом стало не винятковим. Щойно відремонтували фасад приміщення (люди вклали туди чимало коштів, прагнуть, щоб місто було охайним), а на ранок свіженьку охайну стіну зіпсували різними каракулями (ні, щоб намалювати щось путнє, як, скажімо, в інших міста).
Мало того нашим доморослим графітчикам цього видалося замало, тож вони цими днями „розписали” майже весь магазин „Мелодія”. Не те, щоб стіни… а й величезні скляні вітрини. З вулиці звісно. Дісталося й фірмі „Друк”, що поряд. І це по-сусідству з міськвиконкомом, приміщення якого, безумовно, охороняється. Є тут, як відомо, ще й відеонагляд, очевидно працює і дільничний…
„Оце б спіймати такого „художника”, роздягнути його до, вибачте, трусів, дати йому розчинник, шматку і нехай витирає під схвальні вигуки перхожих, – кажуть працівники магазину. – А потім і в міліцію його ще здати, щоб не повадно було іншим”.
А ви що думаєте з цього приводу, читачі?
О. ЧЕВИДЕЦЬ.

121112
101112
Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!