Понад 20 тисяч інтерв’юерів проведуть 28 жовтня екзит-пол по всій Україні

Версія для друку
ekzipol

Увечері 28 жовтня українські виборці дізнаються про результати екзит-полу − опитування, яке буде здійснювати Центр соціальних і маркетингових досліджень SOCIS протягом дня голосування. Про це сьогодні повідомили на спільній прес-конференції компаній TNS в Україні, Центру соціальних і маркетингових досліджень SOCIS, телеканалів «Інтер» і ICTV, присвяченій «Всеукраїнському телевізійному екзит-полу». Як передає кореспондент RegioNews, результати екзит-полу будуть оприлюднені одразу після закриття виборчих дільниць о 20.00 у неділю 28 жовтня в ефірі телеканалу «Інтер».
Директор центру SOCIS Микола Чурилов зазначив, що цього разу для проведення якісного екзит-полу буде опитано 20 тисяч респондентів на території різних виборчих округів.
«Ми запропонували «Інтеру» цікаву схему. В результаті проведеного екзит-полу ми отримаємо базу даних, згідно з якою зможемо відповісти на питання про те, яка аудиторія у кожної з партій, хто і як голосував, у який час приймав рішення виборець тощо. Результати будуть мати високу точність з похибкою не більше 0,7%», − сказав Микола Чурилов.
Представники центру SOCIS повідомили, що опитування буде проходити на 614 виборчих дільницях, на кожній з яких буде по 2 інтерв’юера. Відповідно до процедури, виборців опитують усно на виході з виборчих дільниць. Інформація від інтерв’юерів надходить до coll-centr SOCIS, який приймає закодовані дані. Таким чином, соціологи впевнені у надійності збереження та передачі інформації.
Як повідомив голова правління телеканалу «Інтер» Ярослав Порохняк, 28 жовтня глядачі каналу зможуть дізнатися про результати екзит-полу о 20.00 у випуску новин.
RegioNews

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!