Хороші справи кандидата. «ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ВАМ!»

Версія для друку

Хороших справ можна робити багато, але є такі справи, що вони запамятовуються на довго, якщо не на все життя. Ось такою справою, зокрема, для кандидата в народні депутати України від ВО «Батьківщина» Андрія Озерчука було обладнання спортивного майданчика в мікрорайоні Бровар.
– Місяців два тому ми звернулися до Андрія Миколайовича за допомогою і навіть не вірили в успіх, – каже юнак Євгеній Бородка, – а коли побачили вантажівки, бульдозери – радощам не було меж. Велике спасибі йому і перемоги на виборах.
А 6-го жовтня на імпровізованому стадіоні відбулося урочисте відкриття футбольного поля. Молодь Бровара самотужки облаштовували лави для глядачів, садили дерева довкола. Кілька берізок посадив і Микола Андрійович. Допомагали їм депутати міськ- та райради, а також мешканці мікрорайону з дітьми й онуками.
«Забрати дітей з вулиць, дати їм можливість займатись спортом – це найголовніше завдання для влади, адже діти – це наше майбутнє!», – сказав А. Озерчук жителям мікрорайону. А потім кандидат у народні депутати подарував юним шанувальникам футболу м’ячі та футбольну сітку на ворота і оголосив конкурс на кращу назву стадіону, який буде проводитись на його веб-сторінці в «Контакті». Насамкінець він сфотографувався з юними спортсменами та мешканцями Бровара.

brov6
brov5
brov4
brov3
brov2
brov1
Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!