Зустріч з письменником у сільській бібліотеці

Версія для друку
vasilchuk

21 рік Незалежності України... Для історії зовсім небагато, а як же довго ми йшли до цього свята! Через утиски і в'язниці - упродовж усієї історії від часів Київської Русі до наших днів. На цьому шляху загинула незліченна кількість кращих синів і дочок народу...
Саме з цієї нагоди в Ушомирській бібліотеці відбулася година спілкування «День незалежності України - підсумок історичного розвитку українського народу». Захід для жителів Ушомира був організований спільними зусиллями бібліотекаря місцевої бібліотеки Валентини Кашперської та працівників Центральної районної бібліотеки. Так, історичні аспекти становлення нашої держави виклала у своєму виступі завідуюча відділом обслуговування районної бібліотеки Наталія Павлова.
А потім присутні поспілкувався з письменником, заслуженим журналістом України Віктором Васильчуком, який 21 рік тому заснував і видає благодійний вільний тижневик «Вечірній Коростень». Він, зокрема, розповів, як у його життя і творчість увійшов історичний Акт проголошення України незалежною, прочитав кілька оповідань з нової книги і подарував свої твори бібліотеці.
Змістовний огляд літератури книжкової виставки: «Україна: з глибини віків до сьогодення» провела В. Кашперська. Вона зазначила, що Україна на сьогодні велика європейська держава з родючими землями, значними природними ресурсами, багатовіковою і самобутньою культурою, і як суверенна і незалежна держава, має власні органи влади, зовнішні атрибути державності - герб, прапор, гімн. Але головним багатством України, безумовно, є її працьовитий волелюбний народ з його багатовіковою історією.
Учениця і активна читачка А. Присяжна в поетичних рядках передала щирі почуття шани і поваги до України, до рідного краю. Як гімн любові до рідної землі прозвучала пісня «Синові в дорогу» у виконанні працівників Ушомирського будинку культури Т. Присяжної та Г. Броник. Приємно зазначити, що активною учасницею і в підготовці, і в проведенні заходу стала Ушомирський сільський голова Людмила Мала, яка насамкінець наголосила про велике значення цієї урочистої дати для кожного громадянина України.
Наталія ПАВЛОВА, завідуюча відділом обслуговування Коростенської районної бібліотеки.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!